مکان هایی حیرت انگیز +عکس

 

افراد لیستی های مختلفی دارند که دوست دارند تا روزی که زنده هستند بتواند آن ها را انجام دهند، مانند لیست کتاب هایی که باید بخوانند، لیست فیلم هایی که باید ببینند و لیست مکان هایی که باید بروند. در اینجا لیستی از زیباترین مکان ها را مشاهده می کنیم.

  شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید زیاد اهل گردش و تفریح و مسافرت به نقاط دور دست نیستید و فکر می کنید که بهترین و زیباترین مکان تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت در کشور خودتان وجود دارد.
به نوعی می شود گفت این حرف درست است ولی اگر مکان هایی که به شما معرفی می کنیم را برای رفتن در نظر بگیرید البته به شرط نداشتن مشکل مالی، لذت زیادی خواهید برد، حتی اگر اکنون پول کافی ندارید می توانید رفتن به یکی از این مکان ها را در برنامه چندین سال آینده خود قرار دهید یا اینکه کلا بدانید چنین مکان هایی هم وجود دارند.
1.    دریای قلبی شکل در پرتغال: این منطقه رمانتیک ترین جا در تمام دنیاست که در ساحل جنوبی پرتغال قرار دارد.

 

,[categoriy]

 

2.    سالار دِیونی، بولیوی: این مکان توریستی این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد که احساس کنند روی آب قدم می زنند.
این منطقه که از مسطح ترین مکان های جهان به شمار می رود، در ایام بارانی سال و هنگامی که سطح آن با لایه نازکی از آب پوشیده شده، به دلیل عدم حرکت آب مانند آیینه عمل کرده و عکس آسمان را به زیبایی بازتاب می دهد و تصاویر جذابی ایجاد می کند.

 

,[categoriy]

 

3.    کفالونیا، یونان: این غار در این جزیره یک معجره است با  آب شفاف و تمیز و البته منظره شگفت انگیزی که دارد.

 

,[categoriy]

 

4.    دریاچه صورتی، استرالیا: این دریاچه با ماده پپتو بیسمول که ماده ای صورتی کننده است پر نشده، بلکه این منظره خدادایست و پدیده حیرت انگیزی را کنار ساحل استرالیاست.

 

,[categoriy]

 

5. دریاچه پریان، جزیره اسکای در اسکاتلند: این مکان جادویی پر از جریان های آب تمیز است.

 

,[categoriy]

 

akairan.com