رئال‌مادرید 3 بار برای جذب مسی شکست خورده است

رئال مادرید سه بار برای به خدممت گرفتن بهترین بازیکن جهان در سال 2015 تلاش کرده است که هر بار با شکست روبرو شده است.

 

http://media.isna.ir/content/1447234060003_1447230939_568217_1447231035_noticia_grande.jpg/4

به نقل از یورواسپورت، رئال‌مادرید در سیاست های نقل و انتقالات خود همیشه به دنبال بهترین بازیکن جهان بوده است و برای این تیم مهم نیست که چقدر قرار است برای به خدمت گرفتن این بازیکنان هزینه کند. ولی یک بازیکن وجود داشته است که رئالی ها نتوانستند با پول، او را به خدمت بگیرند و آن بازیکن هم کسی نیست جز لیونل مسی برنده پنج توپ طلای فوتبال جهان.

 

رئال مادرید از سال 2011 تا 2015 تاکنون 3 بار برای به خدمت گرفتن لیونل مسی اقدام کرده است ولی هیچگاه در جذب این بازیکن موفق نبوده است.

 

پرس که یکبار با به خدمت گرفتن لوئیس فیگو از بارسلونا باعث افزایش حاشیه و جنجال بین این دو باشگاه شد برای به خدمت گرفتن مسی اقدام کرد که این بازیکن آرژانتینی در بار نخست به پرس گفته است که "ممنون فلورنتینو! ولی تیم من بارسلونا است "

 

پرس در حالی در سال 2000 به عنوان رئیس باشگاه رئال‌مادرید انتخاب شد که عنوان کرده بود اگر به عنوان رئیس این تیم انتخاب شود لوئیس فیگو را به خدمت خواهد گرفت. او البته همین کار را هم انجام داد و توانست فیگو را از تیم رقیب به خدمت بگیرد.

 

2011 جانشین رونالدو؟

در سال 2011 منچسترسیتی پیشنهاد گزافی را به رئال مادرید برای به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو داده بود و باشگاه رئال مادرید در صدد این بود که لیونل مسی را ترغیب کند تا به این تیم مادریدی بپیوندد که مسی نیز خیلی زود این پیشنهاد را رد کرد و رونالدو در رئال ماندنی شد.

 

2013: ورود نیمار و احتمال جدایی مسی

در این سال نیمار به بارسلونا پیوست و خیلی‌ها عقیده داشتند که حضور نیمار در این تیم باعث خواهد شد تا مسی از بارسلونا جدا شود. بلافاصله رئال مادرید برای به خدمت گرفتن مسی اقدام کرد که البته موفق نبود و این بازیکن آرژانتینی در بارسلونا ماندنی شد.

 

2015: تا سه نشه بازی نشه!

رئال مادرید بعد از اینکه بارسلونا توانست سه گانه فوتبال اروپا را کسب کند به این بازیکن برای بار سوم پیشنهاد جدایی از بارسلونا را داد و به گمان اینکه مسی از قهرمانی خسته شده است، تصور کردند به این تیم مادریدی در بار سوم جواب مثبت می‌دهد که باز هم مسی به رئال جواب منفی داد.

ایسنا