loading...
مجله پارس پارمیس
MRsys بازدید : 397 چهارشنبه 02 مرداد 1398 نظرات (0)

ایران آرت: مجله ورایتی در گزارشی از امکان موفقیت ترکیب برد پیت و لئوناردو دی‌کاپریو  در آخرین ساخته تارانتینو نوشته است. در این هفته "روزی روزگاری در هالیوود" به رقابت با "شیرشاه" در گیشه خانگی می‌رود.

دی‌کاپریو و برد پیت در تعقیب شیرشاه

فیلم تارانتینو که با درجه R روی پرده سینماهای جهان رفته است با مخاطب کاملاً متفاوتی با "شیرشاه" روبه‌رو است. انیمیشن دیزنی با درجه PG رده‌بندی شده است که امکان تماشای آن برای نوجوانان نیز مهیا می‌شود. به گزارش تسنیم، این مجله پیش‌بینی کرده است با افتتاحیه فیلم تارانتینو در 3600 سینما، این فیلم به فروش 30 میلیون دلاری خواهد رسید؛ هر چند نویسندگات تأیید می‌کنند که سینماروهای قدیمی تمایل چندانی به سریع دیدن فیلم تارانتینو ندارند.

گیشه کنونی آمریکا در انقیاد ابرقهرمانان "انتقام‌جویان" و بازسازی دیزنی است و مخاطبان به ایده‌های اورجینالی چون "میدسامر" و "ما" و "دیروز" واکنش‌های مثبتی نشان داده‌اند.

علاوه بر دی‌کاپریو و پیت، آل پاچینو، مارگارت رابی، داکوتا فانینک، کرت راسل، لنا دانام و لوک پری نیز در اثر تازه تارانتینو ایفای نقش می‌کنند. فیلم داستان دو بازیگر پا به سن گذشته و بدل‌هایشان هست که در کشمکش یافتن جایگاهشان در تغییرات هالیوود هستند.

فیلم نقبی نیز به ماجرای شارون تیت، بازیگر و همسر مقتول رومن پولانسکی می‌زند. فیلم تکریم عصر طلایی هالیوود در اواخر دهه شصت است و بررسی قتل‌های خاندان منسون است.

 

منبع : ایران آرت 

http://www.iranart.ir

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی
4/9/94