آمار عجیب رونالدو در آنوئتا

 

کریستیانو رونالدو

 

مهاجم رئال مادرید آمار عجیبی در ورزشگاه رئال سوسیداد به ثبت رسانده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، کریستیانو رونالدو فردا (یک‌شنبه) در دیدار رئال سوسیداد و رئال مادرید در آنوئتا به میدان نخواهد رفت. مهاجم مادرید آخرین جلسه محرومیتش را خواهد گذراند. ورزشگاه سوسیداد از معدود مکان‌هایی است که رونالدو در آن گلزنی نکرده است.

مهاجم پرتغالی تاکنون در ۲۹ ورزشگاه از ۳۴ استادیومی که در ‌اسپانیا به میدان رفته توانسته است گلزنی کند. تنها سن ماس جدید (اتلتیک بیلبائو)، گرن کاناریا (لاس پالاماس)، نوئوو آرکانخل (کوردوبا)، نوئوو کوندومینا (مورسیا) و آنئوتا برابر رونالدو ایستاده‌اند. همچنین دو ورزشگاه دیگر به نام‌های بوتارکه (لگانس) و مونتیلیوی( خیرونا)  شاهد گلزنی ستاره پرتغالی نبودند چون تاکنون این بازیکن در این ورزشگاه‌ها بازی نکرده است.

آمار بد او در سن سباستین تبدیل به یک نحسی شده است. رونالدو در دو فصل نخست حضورش در رئال مادرید یعنی ۱۱ – ۲۰۱۰ و ۱۲ – ۲۰۱۱ توانست در آنوئتا بازی کند اما گلی به ثمر نرساند. پس از این فصل مهاجم پرتغالی به علت آسیب‌دیدگی‌ یا محرومیت و یا ترکیب چرخشی نتوانست در این ورزشگاه به میدان برود. یعنی با مد نظر گرفتن بازی فردا (یکشنبه) ۶ فصل پی در پی  او نتوانسته است در آنوئتا بازی کند.

مادرید در نبود مهاجم پرتغالی نتایج یکسانی کسب نکرده است. این تیم توانست در فصل‌های ۱۴ – ۲۰۱۳ و ۱۷ – ۲۰۱۶ به ترتیب چهار بر صفر و سه بر صفر پیروز شود. هم‌چنین شکست‌ عجیبی را تجربه کردند. سفیدپوشان در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ با نتیجه‌ چهار بر دو مغلوب شد. آمار مادرید در حضور رونالدو دو پیروزی از دو بازی است و بدون او سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست در پنج بازی به دست آورد.

 

ایسنا