پدری با 35 فرزند که میخواد صاحب 100 فرزند شود + فیلم

يک پدر پاکستانی که صاحب سی و پنج فرزند است برای رسيدن به هدف داشتن صد فرزند، قصد دارد برای چهارمين بار ازدواج کند.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/3/14/4629369_815.jpg

  يک پدر پاکستانی که صاحب سی و پنج فرزند است برای رسيدن به هدف داشتن صد فرزند، قصد دارد برای چهارمين بار ازدواج کند.
 سردار جان محمد 46 ساله که تکنيسين پزشکی است می گويد « خيلی به ندرت » اسامی فرزندانش را فراموش می کند و به نوبت همراه با همسران و فرزندانش در مراسم خانوادگی مانند ازدواج ها شرکت می کند. هر سه همسر اين مرد در يک خانه زندگی و از اهداف شوهرشان حمايت می کنند. همه اعضای خانواده در يک کلبه خشتی پنج اتاق خوابه در حومه کويته در ايالت بلوچستان زندگی مي کنند.
سردار جان محمد که می گويد يک تکنسين مجرب پزشکی است، در يک کلينيک به درمان بيماري های جزيی مانند سردرد می پردازد. وی مي گويد براي خدمت به بشريت ، فقط دويست  و پنجاه روپيه ( دو دلار و سی سنت ) از هر مريض پول مي گيرد و خدماتش برای افراد فقير، رايگان است.
سردار جان محمد می گويد پول تحصيل بيست نفر از فرزندانش در مدرسه خصوصی را می پردازد. وی تاکيد دارد برای مراقبت از خانواده اش هرگز با مشکلات مالی روبرو نشده است.
پاکستان بالاترين ميزان زاد و ولد در جنوب آسيا را دارد. بر اساس اعلام بانک جهانی و ارقام دولتی ،هر زن حدودا سه فرزند به دنيا می آورد. با اين حال ، در بيش از سی سال گذشته سرشماری دقيقی صورت نگرفته است.
بزرگترين فرزند سردار جان محمد پانزده ساله و کوچکترين آنها فقط چند هفته اش است. وی ابتدای ماه مارس صاحب فقط سی و سه فرزند بود ولی در همان ماه ، دو دختر ديگرش به فاصله شش روز از هم به دنيا آمدند. نخستين ازدواج سردار محمد جان در سن بيست و شش سالگی و ازدواج دوم وی سال ديگر به فاصله پنج ماه بعد بوده است.

 

لینک دانلود فیلم

yjc.ir