انریکه: متوقف کردن بارسلونا سخت است

سرمربی بارسلونا متوقف کردن بارسلونا با این شرایط را سخت می‌داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا پنج‌شنبه شب در هفته بیست و هفتم لالیگا با نتیجه پنج بر یک رایووایکانو 9 نفره را شکست داد. لیونل مسی هت تریک کرد و ایوان راکیتیچ و آردا توران دیگر گل‌های آبی اناری ها را به ثمر رساندند. لوییس سوارس در این بازی یک پنالتی را از دست داد.

http://media.isna.ir/content/1446274397171_1446216241_734378_1446216301_noticia_grande.jpg/4

 

لوییس انریکه در این باره گفت: با توجه به آمار در پنالتی ها خیلی خوب نبوده‌ایم اما پایان این بازی حکایت دیگری داشت. باید در این زمینه بهتر شویم ولی همان‌طور که در گذشته اشاره کردم این موضوع خیلی نگران کننده نیست.

 

سرمربی بارسلونا از عملکرد کلودیو براوو تمجید کرد و گفت: شوت های بلند او در ایجاد موقعیت به تیم کمک کرد. براوو در بازی تیم نقش خیلی مهمی دارد. دروازه‌بان تنها بازیکنی است که تحت فشار نیست و آزادی عمل دارد.

 

انریکه شرایط بارسلونا را بهتر از گذشته عنوان کرد و افزود: زیباترین زمان فصل فرا رسیده است. برای چیزی که می خواهیم به دست آوریم باید صبر داشته باشیم. زمانی که تیم ما در این سطح بازی می کند توقف آن مشکل است. به بهترین شکل ممکن بازی را شروع کردیم. با توجه به عملکرد بازیکنان و موقعیت هایی که خلق شد خطری تیم ما را تهدید نکرد.

 

ایسنا