کاپلو: پیدا کردن بازیکنی مثل رونالدو راحت نیست

سرمربی پیشین رئال مادرید اعلام کرد یافتن بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو به هیچ وجه کار راحتی نیست.

http://media.isna.ir/content/1453016437867_1452976166_448445_1452976262_noticia_grande.jpg/4

 

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، فابیو کاپلو در برنامه «بازی ساعت 12» حضور یافت و درباره ر‌ئال‌ ماد‌رید، بارسلونا، سری A ، لالیگا و لیگ برتر انگلیس صحبت کرد.

 

سرمربی ایتالیایی درباره تغییرات در کادر فنی ر‌ئال‌ ماد‌رید گفت: نمی دانم چه اتفاقی در این باشگاه افتاد. هیچ گاه با مادرید برای جانشین شدن رافائل بنیتس صحبت نکردم. زین الدین زیدان (سرمربی جدید رئال) دارای کاریزما و تجربه بین‌المللی است و می‌تواند در این تیم موفق شود.

 

کاپلو بر این باور است که بارسلونا در صورت پیروزی برابر اسپورتینگ خیخون (بازی معوقه) به قهرمانی نزدیک نخواهد شد. او در این مورد هم اظها‌ر کرد: دیدارهای زیادی باقی‌ مانده است و بازی‌هایی که به نظر آسان می‌رسند سخت می‌شوند چون بازیکنان آن را راحت می‌گیرند.

 

او در ادامه افزود: مادرید باید با تمام وجود برای کسب پیروزی در بازی‌ها بجنگند. بازیکنان باید هر بازی را فینال تصور کنند و منتظر لغزش حریف باشند.

 

کاپلو درباره دیدار تیم‌های مادرید و رم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم عنوان کرد: رم خطرناک است و نباید آن را بازی آسانی دانست. رئالی‌ها باید حواسشان به لوچیانو اسپالتی باشد. آنها سه بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند و نحوه بازی‌شان را تغییر دادند. بازیکنان اعتماد به نفس بالایی پیدا کردند و سرمربی‌شان را باور دارند. تیم خیلی منظمی است و پرس کردن را از زمین حریف شروع می‌کنند. در توپ گیری سریع هستند. مادرید شایسته پیروزی در دیدارهایش است اما نباید تیم اسپالتی را دست‌کم گرفت.

 

او در مورد حضور کریستیانو رونالدو در جهان فو‌تبا‌ل گفت: کریس خیلی مراقب خود است و به راحتی می‌تواند 34 سالگی بازی کند. پیدا کردن مهاجم گلزنی همچون او ساده نیست.

 

کاپلو درباره لیگ برتر انگلیس هم خاطر نشان کرد: لسترسیتی بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش می‌گذارد. آنها از مرکز خیلی خوب به سرعت وارد زمین حریف می‌شوند و در این مناطق، بازیکنان خوبی دارند. ممکن است قهرمان لیگ شوند که بسته به آسیب ندیدن بازیکنان مهم تیم‌شان است. تیم‌های دیگر مجموعه‌ای زیبا و بزرگتری دارند اما لستر بازی بهتری ارائه می‌دهد. منچسترسیتی باید با آرامش بیشتری بازی کند آنها بهترین تیم انگلیسی را در اختیار دارند و پپ گواردیولا، سرمربی آینده این تیم می داند چگونه بازیکنان را در کنار هم قرار دهد.

ایسنا