با خودروی F80 فراری آشنا شوید

 

,[categoriy]

 

با خودروی F80 فراری آشنا شوید

  خودروی فراری F80 قرار است جایگزین اتومبیل افسانه ای LaFerrari شود. به تازگی طرح های F80 منتشر شده که توسط طراح ایتالیایی به نام «آدریانو رایلی» (Adriano Raeli) خلق شده اند.

 

خودروی Ferrari F80 روی کاغذ می تواند در مدت زمان 2.2 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

به نظر می رسد که برای این خودرو از موتور 12 سیلندر استفاده نمی شود، اما موتوری که روی آن قرار می گیرد از تکنولوژی KERS  شرکت فراری بهره می برد. البته از آنجایی که این خودرو هنوز در مرحله ی طراحی قرار دارد، تصور می شود که موتور آن 1200 اسب بخار قدرت داشته باشد. به احتمال زیاد برای فراری F8 از موتور دوقلوی هشت سیلندر هیبریدی استفاده خواهد شد.

تمام این اطلاعات فعلا در حد شایعه هستند و هنوز چیزی به شکل صد در صد تایید نشده است. همچنین این اتومبیل روی کاغد در کمتر از 2.2 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد.

در ادامه می توانید طرح های این خودرو را مشاهده کنید:

 

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

شرکت فراری چند ماه پیش در نمایشگاه خودروی فرانکفورت محصولی به نام اسپایدر 488 را به نمایش درآورد که مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت.

از طرف دیگر طراحان شرکت فراری مدتی پیش تراکتوری را طراحی کرده اند که بسیار زیبا به نظر می رسد. البته چند روز پیش هم برنده ی مسابقه ی طراحی فراری منتشر شد و طرح اتومبیل «مانیفستو» (Manifesto) به عنوان طرح برگزیده انتخاب شد.

از همه جالب تر این است که تا چند وقت دیگر فیلم فراری هم ساخته می شود و براساس اطلاعات منتشر شده، «کریستین بیل» (Christian Bale) بازیگر مطرح مجموعه فیلم های بتمن به دلیل افزایش ندادن وزن خودش در این فیلم حضور پیدا نمی کند.

البته اگر به اتومبیل های فراری هم علاقه دارید، می توانید با 10 اتومبیل برتر این شرکت آشنا شوید.

 

akairan.com