آگوئرو: آماده باشوم، جشنواره گل راه می‌اندازم

مهاجم گلزن منچسترسیتی می‌گوید در صورتی که آماده باشد جشنواره گل به راه می‌اندازد و هیچ چیز نمی‌تواند او را متوقف کند.

 

سرخیو آگوئرو یکی از ارزشمندترین مهاجمان لیگ برتر است که در دوسال گذشته با مصدومیت‌های مداوم دست و پنجه نرم کرده ولی هر وقت آماده بوده، توانسته برای تیمش گلزنی کند. هر چند او در این فصل اغلب در بازی‌های منچسترسیتی غایب بود، ولی ابراز امیدواری کرد به زودی با قدرت بازگردد.

 

سرخیو آگوئرو درباره شرایط خود در منچسترسیتی و حضور در این تیم گفت: خوشبختانه شرایط خوبی در منچسترسیتی پیدا کرده‌ام و خیلی خوشحالم که مربی نیز از من حمایت کرده است. خوب است که مربی همیشه از شما حمایت کند ولی می‌دانم که باید با حضور در زمین مسابقه جواب اعتماد مربی را بدهم. در ماه‌های قبل با مصدومیت‌های زیادی دست و پنجه نرم کرده‌ام و مطمئنم به زودی به شرایط خوب باز می‌گردم.

 

آگوئرو در ادامه گفت:‌ اگر آماده باشم جشنواره گل راه می‌اندازم و در هر بازی گلزنی خواهم کرد. خوشبختانه با استراحت کافی که در بازی‌های اخیر داشته‌ام به شرایط خوبی رسیده‌ام و در صورت ادامه این روند می‌توانم همان آگوئروی قبل شوم.

 

سرخیو اگوئرو فصل قبل با 26 گل زده توانست به عنوان آقای گل لیگ برتر انتخاب شود و کفش طلای این رقابت‌ها را بدست آورد. البته او نتوانست به هیچ جامی با این تیم کسب کند.

 

ایسنا