انریکه: مسی آسیب دیدگی ندارد

سرمربی بارسلونا اعلام کرد که مهاجمش آسیب دیدگی ندارد.

http://media.isna.ir/content/1446274397171_1446216241_734378_1446216301_noticia_grande.jpg/4

 

بارسلونا چهارشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به مصاف اتلتیک بیلبائو می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از این بازی گفت: این دیدار ربطی به بازی اخیرمان با اتلتیک در لالیگا ندارد. حریف از بازیکنان شادابی همچون مونیاین، سوسائتا و آدوریس برخوردار است. به بازی‌های این چنینی برای رشد تیم نیاز داریم.

 

قضاوت این دیدار به عهده گونسالس گونسالس است. او داربی کاتالونیا بین دو تیم اسپانیول و بارسلونا را در لیگ سوت زد. این بازی بدون گل به پایان رسید. خیلی از بازیکنان از نحوه قضاوت او انتقاد کردند. سرمربی بارسلونا نیز از این انتخاب شگفت زده شد و گفت: این خبر خوبی برای داور و دو تیم نیست.

 

انریکه درباره وضعیت لیونل مسی گفت: او خوب است و هیچگونه آسیب دیدگی ندارد تنها کمی درد دارد. فردا برای حضور او در میدان تصمیم می گیریم. او را برای این بازی دعوت کرده‌ام. هرگز نمی خواهم در رابطه با بازیکنی ریسک کنم.

 

او در ادامه گفت: فکر نمی‌کنم نیمار بدون مسی بهتر بازی کند. سطح او نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است. این موضوع نشان دهنده بزرگی تیم است. هر بازیکنی به صورت انفرادی رشد می‌کند که آن به نفع تیم است. من بازی‌های خوبی در حضور مسی از نیمار دیده‌ام.

 

سرمربی اسپانیایی درباره اتلتیکو مادرید صدرنشین گفت: بعد از حضور دیگو سیمئونه به عنوان سرمربی اتلتیکو همیشه حریف ما بوده است. رئال نیز یکی از رقیبان ما در کسب عنوان قهرمانی در لالیگا است.

 

ایسنا