صعود مجدد اتلتیکومادرید به صدر جدول لالیگا

شاگردان سیمئونه با برتری 2 بر صفر در زمین سلتاویگو بار دیگر به صدر جدول لیگ اسپانیا صعود کردند.

http://media.isna.ir/content/1451981861511_atletico-madrid-raul-garcia.jpg/4

 

  هفته نوزدهم لیگا با برگزاری 5 دیدار به پایان رسید که در حساس ترین بازی اتلتیکومادرید در زمین سلتاویگو به میدان رفت و موفق شد این تیم سختکوش را که بارسلونا را شکست داده بود، با دو گل از پیش رو بردارد.

نیمه نخست این دیدار گلی در بر نداشت و موقعیت های دو تیم به جایی نرسید ولی با شروع نیمه دوم شاگردان سیمئونه ابتکار عمل را به دست گرفتند و موفق شدند در دقیقه 49 به گل برسند. گریزمان در سمت چپ محوطه با همکاری با ویتو مقابل دروازه خالی توپ را دریافت کرد و به راحتی آن را درون دروازه قرار داد تا آتلتیکو یک بر صفر پیش بیفتد.

در ادامه و در دقیقه 80 نوبت به یانیک کاراسکو رسید که در موقعیت تک به تک قرار گرفته و به راحتی دروازه سلتاویگو را باز کند تا این دیدار با برتری 2 بر صفر آتلتیکو به پایان برسد تا هر سه تیم مدعی این فصل یعنی بارسلونا، اتلتیکومادرید و رئال مادرید پیروزی های خوبی را برابر حریفان خود به دست آورده باشند.

در دیگر دیدار مهم والنسیا که نتایجش از زمان ورود گری نویل به این تیم تغییری نکرده است با دو گل برابر رئال سوسیداد شکست خورد. خوناتاس در دقایق 79 و 81 برای میزبان گلزنی کرد.

ویارئال با دو گل در خانه از سد اسپورتینگ خیخون گذشت. ایبار با نتیجه 2 بر یک اسپانیول را شکست داد و دیدار لاس پالماس و مالاگا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در جدول رده بندی آتلتیکومادرید با 44 امتیاز در صدر قرار دارد. بارسلونا با یک بازی کمتر و 42 امتیاز دوم و رئال مادرید با 40 امتیاز سوم است.

 

ایسنا