تولید این هیولا دور از چشم رسانه‌ها


یک شرکت خودروساز که در ۱/۵ سال گذشته فعالیت‌های مرموز و به دور از رسانه‌ها داشته حالا و در آستانه نمایشگاه CES از خودرویی حیرت‌انگیز رونمایی کرده است.

این شرکت خودروساز که Faraday Future نام دارد با رونمایی از محصول خلاقانه و پیچیده خود یعنی FFZERO۱ خبر از آغاز یک دگرگونی بزرگ در صنعت خودروهای متعلق به آینده داده است.

در یک جمله می‌توان این خودرو را یک محصول متفاوت با عملکرد خاص به شمار آورد.

 

 

سقف شیشه‌ای این خودرو یکی از ویژگی‌های آن به شمار می‌آید

محصول جدید این شرکت خودروساز بیشتر از آنکه برای تردد در خیابان‌های شهری مناسب باشد، یک خودروی منحصربفرد برای پیست سرعت است.

به گزارش خبرگزاری مهر، FFZERO۱ نزدیک به یک هزار اسب‌بخار قدرت دارد و به ادعای شرکت ارایه دهنده صفر تا ۱۰۰ را در کمتر از سه ثانیه طی می‌کند و جالب اینکه ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت نیز حداکثر سرعت دارد.

بخش‌های داخلی این خودرو از فیبر کربنی به رنگ سفید ساخته شده است

البته این خودرو در زمره محصولات مفهومی جای می‌گیرد. با این حال شرکت Faraday Future اعلام کرده که شاید این خودروی خاص را به تعداد بسیار محدودی تولید کند.

 

تلفن همراه هوشمند در دل فرمان خودرو که نقش نمایشگر پیشرفته آن را دارد


سقف این خودرو تمام شیشه بوده و از فیبر کربنی سفید رنگ برای قسمت‌های داخلی آن استفاده شده است. در دل فرمان این خودرو قسمت ویژه‌ای برای قرار گرفتن تلفن همراه هوشمند تعبیه شده که در واقع نمایشگر هوشمند خودرو محسوب می‌شود و راننده می‌تواند از طریق آن اطلاعات متنوعی از وضعیت خودرو و مسیر پیش رو به دست آورد.

 

modeonline.ir