سواستفاده از رضا صادقی در روز روشن!!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,رضا صادقی

رضا صادقی: اشتباه نکنید اون آدمى که روى صحنه روى صندلى نشسته من نیستم و اون بنرهاى تبلیغاتى براى حضور من نیست.

ماجرای بدل رضا صادقی در دانشگاه
روز جمعه چهارم دی‌ماه‌ خبری مبنی بر حضور رضا صادقی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بعنوان میهمان افتخاری منتشر شد. شخصی نیز با سواستفاده از نام صادقی با چهره‌ای مشابه به این خواننده در این رویداد حضور یافت.
 
این خواننده در واکنش به این اقدام عجیب، متنی را منتشر کرده و به این اقدام اعتراض کرده است: «اینروزا اتفاقاتى میوفته که حتى توى شوخی‌ها هـم شنیدنش غیر منتظره است، چند سال پیش یه نمک نشناسى با اعتباری که من بهش دادم و با نام من کلى از مردم اخاذى کرد و تاوان اعتمادى که کردم هم دادم. البته نتیجه اش را هم دید اما اینکه یک دانشگاه این سرزمین اینقد زودباور یا خوش باور باشه!؟ واى بحال دانشجوهایى که میخوان زیرکى رو از این مجموعه یاد بگیرن» 

اخبار,اخبار فرهنگی,رضا صادقی

 وی در ادامه این متن آورده است: «اشتباه نکنید اون آدمى که روى صحنه روى صندلى نشسته من نیستم و اون بنرهاى تبلیغاتى براى حضور من نیست. اون اقاى (…) جالبه چجور بخودش اجازه میده با شعور مردم بازى و به احترامشون توهین کنه و عجیب تر که یه نهـاد اموزشى این اجازه رو میده. این ماجرا رو از طریق قانونى پیگیرى میکنم تا دوباره هزینه کارهاى نکرده رو ندم. دوستان لطفا اجازه ندید هیچکس در هر جایگاهى بهتون بى حرمتى کنه.اما خدایى کلى خندیدم...»
 
بر اساس این گزارش، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تا کنون درباره این اتفاق واکنشی نشان نداده است.

 فارس/beytoote.com