بالوتلی به لیورپول بر‌می‌گردد

مدیر برنامه‌های مهاجم کنونی میلان از احتمال بازگشت این بازیکن به لیگ برتر انگلیس خبر داد.

 

به نقل از اسکای اسپورتس، ماریو بالوتلی فصل قبل برای لیورپول بازی کرد. او با رقم بالایی از میلان به قرمزپوشان پیوست اما نمایش کابوس‌واری در این تیم داشت و عنوان بدترین خرید فصل را هم به خود اختصاص داد.

 

تابستان گذشته اما بالوتلی از لیورپول جدا شد و به میلان برگشت تا برای روسونری بازی کند اما با بدشانسی مواجه شد و از ماه سپتامبر گذشته تاکنون نتوانسته به خاطر آسیب دیدگی به میدان برود.

 

مینو رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی از احتمال زیاد بازگشت این مهاجم جنجالی به لیورپول خبر داد و گفت: ماریو بازیکنی بااستعداد و با توانایی‌های بسیار بالا است. او بازیکن لیورپول است و بعد از پایان فصل دوباره به این تیم برمی‌گردد.

 

او ادامه داد: کلوپ یکی از بهترین مربیان فوتبال آلمان است. مدت‌هاست این مربی را می شناسم. طبیعی است که با او درباره بالوتلی صحبت خواهم کرد تا نظرش را جویا شوم. اطمینان دارم که بالوتلی می تواند با یورگن کلوپ روزهای درخشانی را تجربه کند. او تنها به یک مربی نیاز دارد که به توانایی‌هایش ایمان داشته باشد. هر وقت شرایط مهیا باشد، با کلوپ تماس می گیرم تا نظرش را در این‌باره جویا شوم.

 

لیورپول با هدایت یورگن کلوپ نتایج خوبی به دست آورده است و حتی این شانس را دارد که جام قهرمانی را در فصل جاری لیگ جزیره بالای سر ببرد. تیم او با صدر جدول رده بندی تنها 9 امتیاز اختلاف دارد و این نشان می دهد که قرمز پوشان آنفیلد می توانند به کسب جام امیدوار باشند.

 

ایسنا