چیچاریتو بازهم بهترین بازیکن ماه بوندسلیگا شد

ستاره مکزیکی بایرلورکوزن برای دومین بار پیاپی به عنوان بهترین بازیکن ماه رقابت های بوندسلیگا انتخاب شد.


 

به نقل از DPA، خاویر هرناندس ستاره مکزیکی بایر لورکوزن در فصل جاری رقابت‌های بوندسلیگا عملکرد خیره کننده‌ای در ترکیب این تیم داشته است و برای دومین بار پیاپی موفق شد که به عنوان بازیکن ماه انتخاب شود تا بار دیگر ثابت کند که لوئیس فان خال با فروش او چه اشتباه بزرگی مرتکب شده است.

 

هرناندس در ماه دسامبر هم بازی‌های درخشانی را برای لورکوزن به نمایش گذاشت و موفق شد که در سه بازی پنج گل به ثمر برساند تا نشان دهد که چه خرید خوبی برای لورکوزن بوده است.

 

چیچاریتو در فصل جاری رقابت‌های بوندسلیگا 14 بار پیراهن بایر لورکوزن را بر تن کرده است و توانسته یازده گل به ثمر رساند. او برای دومین ماه پیاپی توانست به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود.

 

هرناندس بازیکن مورد علاقه سرآلکس فرگوسن بود اما مربیان دیگر منچستر یونایتد اعتقادی به این بازیکن نداشتند. او فصل قبل را به صورت قرضی در رئال مادرید بازی کرد، اما کارلو آنچلوتی هم زیاد به این بازیکن اعتماد نکرد و کریم بنزما را به او ترجیح داد. بعد از جدایی آنچلوتی هرناندس دوباره به منچستر یونایتد برگشت اما لوئیس فان خال اعتقادی به این بازیکن نداشت و به پیوستن او بایرلورکوزن موافقت کرد.

 

هرناندس در لوزکوزن توانسته مشکلات خط حمله این تیم را برطرف کند، اما نکته جالب این که الان خط حمله منچستر یونایتد به مشکل خورده و همین باعث شده تا بسیاری به انتقاد از سرمربی هلندی این تیم بپردازند که به راحتی اجازه داد تا ستاره‌ای چون هرناندس از این تیم جدا شود.

ایسنا