افشارزاده: مقداری از مطالبات بازیکنان تا هفته آینده پرداخت می شود

سرپرست باشگاه استقلال در جمع آبی پوشان پایتخت گفت: تلاش می کنیم تا مشکلات باشگاه حل شود و در هفته آینده نیز مقداری از مطالبات بازیکنان پرداخت می شود.

بهرام افشارزاده

بهرام افشارزاده در حاشیه آخرین تمرین آبی پوشان پایتخت پیش از دیدار با تراکتورسازی تبریز گفت: می دانم که بازی سختی برابر تراکتورسازی دارید ولی از شما می خواهم با تمرکز کامل و بدون توجه به حواشی به مصاف تراکتورسازی بروید. من مطمئنم که می توانید این تیم را شکست دهید. سرپرست باشگاه استقلال در ادامه افزود: من تجربه زیادی در المپیک دارم و چندین کاروان را تاکنون به مسابقات جهانی برده ام، ولی امسال استقلال برای من تجربه ای خاص و دشوار است.

امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم به موفقیت نهایی دست پیدا کنیم. دیدار دو تیم فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ساعت ۱۵ فردا (یکشنبه) ۲۲ آذر ماه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود. تیم فوتبال تراکتورسازی پس از رفتن تونی اولیورا، در نخستین دیدار با حضور امیر قلعه نوعی به عنوان سرمربی جدید برابر آبی پوشان پایتخت قرار می گیرد. امیر قلعه نوعی که فصل گذشته سمت سرمربیگری تیم فوتبال استقلال را برعهده داشت، ابتدای فصل هدایت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی را برعهده گرفت، اما به دلیل مشکلات موجود نتوانست به همکاری خود با این تیم تداوم دهد. حضور قلعه نوعی در تبریز حاشیه ای زیادی علیه وی به همراه داشته است که به دست نیاوردن پیروزی در دیدار فردا می تواند این حاشیه‌ها را تشدید کند.

 

ایرنا