loading...
مجله پارس پارمیس
MRsys بازدید : 440 چهارشنبه 06 شهریور 1398 نظرات (0)

باشگاه پاری سن ژرمن به زودی پاسخ آخرین پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار را خواهد داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، داستان بازگشت نیمار به بارسلونا همچنان ادامه دارد. باشگاه بارسلونا سخت در تلاش است که تا زمینه بازگشت نیمار به نوکمپ را فراهم کند. در جلسه اخیر مدیران بارسلونا با باشگاه پاری سن ژرمن رقم 180 میلیون یورو برای خرید نیمار به تیم پاریسی ارائه شد.

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا واکنش کوتاهی از خود نشان داد. او گفت: در فروش نیمار عجله‌ای نداریم. با صبر و حوصله زیاد این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم و جواب نهایی را خواهیم داد.

بارسلونا برای جذب نیمار ابتدا پیشنهاد معاوضه او را داد و بعد از آن هم خرید قرضی اما پاری سن ژرمن هر دو پیشنهاد را رد کرد چرا که تنها می‌خواهد نیمار را به صورت دائمی بفروشد و همین باعث شد تا بارسلونا هم پیشنهاد نهایی خود را ارائه دهد و منتظر پاسخ نهایی پاری سن ژرمن باقی بماند.

نیمار


باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر حاشیه‌سازی‌های اخیر نیمار اجازه نداده که او در فصل جاری لوشامپیونه به میدان برود. آسیب دیدگی ام‌باپه و کاوانی باعث شده تا مدیران پاری سن ژرمن در فروش نیمار دچار شک و تردید شوند و باید دید که در نهایت چه تصمیمی برای این بازیکن گرفته می‌شود.

 

 

isna.ir

ایسنا 

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی
4/9/94