loading...
مجله پارس پارمیس
MRsys بازدید : 452 پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398 نظرات (0)

 

جدیدترین عکس های آنجلینا جولی در «شیطان صفت 2»

 

آنجلینا جولی در Maleficent: Mistress of Evil

شرکت دیزنی روز سه شنبه اعلام کرد فیلمبرداری بخش دوم فیلم مالیفیسنت یا شیطان صفت: معشوقه شیطان  با بازی «آنجلینا جولی» شروع شده است.

بخش اول این فیلم که بر اساس انیمیشن کلاسیک «زیبای خفته» ساخته شده، چهار سال پیش به روی پرده سینماها رفت. در حالی که خانم جولی و «ال فنینگ» نقش خود از بخش اول را ادامه خواهند داد، «میشل فایفر» در یک نقش جدید به این پروژه می پیوندد.

میشل فایفر در نقش ملکه «اینگریت» بازی می کند. رویدادهای فیلم جدید چند سال بعد از فیلم اول پیش می آید و از همبستگی مالیفیسنت و «آرورا» با دیگر نیروها برای محافظت از سرزمین جادویی شان روایت می کند.

آنجلینا جولی,Maleficent: Mistress of Evil
آنجلینا جولی در Maleficent: Mistress of Evil

آنجلینا جولی,مالیفیسنت
آنجلینا جولی در بخش دوم فیلم مالیفیسنت

مالیفیسنت اسم شخصیت بدجنس در داستان زیبای خفته است که پرنسس زیبا را طلسم می کند که با انگشت زدن به دوک به خواب ابدی فرو برود.

در فیلم مالیفیسنت با این شخصیت و این که چگونه تبدیل به یک چهره شرور شد، آشنا می شویم.

فیلم «مالیفیسنت» برخلاف کارتون «زیبای خفته» (Sleeping Beauty) ساخته استودیو ماوس هاوس در سال ۱۹۵۹، پرداختی بسیار ملایم تر به شخصیت شرور داستان داشته و بیشتر او را یک قربانی اتفاقات نشان می دهد که بعد از مورد خیانت قرار گرفتن توسط معشوق دوران کودکی خود، شان استفان (پدر آرورا) به شخصیتی شرور تبدیل شده و در صدد انتقام بر می آید. از آنجایی که شاه استفان، به سبک کلاسیک شخصیت های کارتون های دیزنی در انتهای فیلم جانش را از دست می دهد دیگر شاهد حضور او در قسمت دوم  نخواهیم بود.


آنجلینا جولی,مالیفیسنت 
آنجلینا جولی در مالیفیسنت 2

آنجلینا جولی,مالیفیسنت 2
آنجلینا جولی در مالیفیسنت 2

میشل فایفر,ملکه اینگریت
میشل فایفر در نقش ملکه «اینگریت»

 


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی
4/9/94