loading...
مجله پارس پارمیس
MRsys بازدید : 269 دوشنبه 08 بهمن 1397 نظرات (0)
مهاجم بارسلونا از رکورد رائول گونسالس عبور کرد و سومین بازیکن لالیگا با بیش‌ترین پیروزی شد.


به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لیونل مسی هم‌چنان به رکورد شکنی خود ادامه می‌دهد. مهاجم بارسلونا این بار از رکورد رائول گونسالس، مهاجم پیشین رئال مادرید عبور کرد. تا قبل از دیدار بارسا و خیرونا، رائول سومین بازیکن با بیش‌ترین پیروزی در لالیگا بود. مهاجم اسپانیایی توانسته بود در ۵۵۰ بازی ۳۲۷ برد به دست آورد. مسی با پیروزی دو بر صفر بارسلونا برابر خیرونا توانست به رکورد ۳۲۸ پیروزی برسد. ستاره آرژانتینی این آمار را در ۴۳۷ بازی به ثبت رساند.

اکنون تنها دو بازیکن پیش روی مسی قرار دارند که مهاجم بارسا در مدت کوتاهی به رکورد آن‌ها خواهد رسید. آندونی زوبی زارتا و ایکر کاسیاس بیش از همه پیروزی را در لالیگا تجربه کردند. دروازه بان باسکی در ۶۲۲ بازی ۳۳۳ برد به دست آورد و کاسیاس توانست در ۵۱۰ بازی ۳۳۴ پیروزی را تجربه کند.

مسی از لحاظ میانگین از همه بازیکنان بالاتر است. او ۷۵ درصد بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته است. این در حالی است که کاسیاس در ۶۵.۴ درصد دیدارها پیروز شده است. رائول با ۵۹.۴ و زوبی زارتا با ۵۳.۵ درصد در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

یک موضوع کاملاً آشکار است که مسی تا پایان فصل می‌تواند از دو رکورد پیش رویش عبور کند و به بازیکنی تبدیل شود که بیش‌ترین برد را در لالیگا داشته است. او اکنون تنها ۵ پیروزی با زوبی زارتا و ۶ برد با کاسیاس فاصله دارد.

 

منبع :

ایسنا 

isna.ir

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی
4/9/94