نیمار سرانجام لو داد که در 18 سالگی از کدام زن بچه دار شد+عکس

نیمار سرانجام لو داد که در 18 سالگی از کدام زن بچه دار شد! عکس

 

نیمار سرانجام اعلام کرد که چه کسی مادر تنها پسرش است

نیمار و رازی که سال‌ها پنهانش می‌کرد

نیمار در ۲۴ آگوست ۲۰۱۱ صاحب فرزند شد. داوی لوکا زمانی که به دنیا آمد پدرش تنها ۱۸ سال داشت و آن زمان در سانتوس برزیل بازی می‌کرد.

نیمار اندکی بعد برای همیشه از مادر  لوکا جدا شد و این پسر نزد مادر خود باقی ماند. در ابتدا اطلاعات چندانی از مادر این پسر در دسترس نبود به همین دلیل نیمار تصمیم گرفت که هویت مادر او رو شفاف سازی کند.

کارولینا دانتاس نامزد سابق نیمار و مادر لوکا است و متولد ۱۹۹۳ در برزیل.


نامزد سابق نیمار در کنار پسرشان

نامزد سابق نیمار در کنار پسرشان

داوی کوچک، مجبور به مسافرت‌های متعدد بین برزیل و اسپانیا بود. او به طور ثابت نزد مادرش نگه داری می‌شود، اما از آنجایی که نیمار هر چند وقت یکبار می‌خواهد پسر کوچکش را ببینید چاره‌ای نیست جز اینکه با نخستین هواپیما داوی لوکا با مادرش به اسپانیا برود. شاید هیچکس به اندازه این پسر کوچک در چند سال اخیر بین برزیل و اسپانیا سفر نکرد! پسر نیمار بودن هم دردسر‌های خیلی زیادی دارد.


نیمار و پسرش که هیچ شباهتی به وی ندارد

نیمار و پسرش که هیچ شباهتی به وی ندارد

نیمار که سال ها ماجرای پدر شدنش را از رسانه ها مخفی می کرد در این رابطه می‌گوید: زمانی که متوجه شدم قرار است پدر شوم اشک ریختم.

جالب است که پسر نیمار کوچک‌ترین شباهتی به پدرش ندارد و کاملا به مادرش رفته است. شاید همین مسئله باعث شده بود تا این راز سال ها مخفی بماند و کسی در موردش صحبت نکند.seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی