ونگر مصمم به حضور در آرسنال

http://cdn.isna.ir/d/2017/05/28/3/57496466.jpg

سرمربی آرسنال مصمم است که بهترین گزینه برای هدایت این تیم است و سال آینده هم باید در تیم قرمزپوش شهر لندن حضور داشته باشد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، آرسنال شب گذشته (شنبه) توانست فصل بد خود  را با یک جام به پایان برساند؛ جامی که باعث شد آنها با افتخارترین تیم تاریخ جام حذفی شوند تا کمی از تلخی این فصل برای آرسنالی‌ها کم شود.

آرسن ونگر که در طول فصل با انتقادات زیادی از سوی هواداران تیمش همراه شد و حتی زمزمه‌های اخراج او نیز به گوش می‌رسید. او بعد از این قهرمانی، گفت‌: یک پایان بسیار خوب در این فصل برای ما رقم خورد. خیلی‌ها در توانایی‌های من شک داشتند و معتقد بودند که گزینه مناسبی برای تیم نیستم  ولی نشان دادم که بهترین گزینه برای آرسنال خودم هستم. این نظری است که خودم دارم و باشگاه باید در مورد آن تصمیم‌گیری کند. شاید من آدم محبوبی در آرسنال نباشم  ولی از توانایی بالایی برخوردار هستم. شما نمی‌توانید ۳۵ سال در بالاترین سطح به صورت مداوم مربیگری کنید و نتایج خوبی نیز به دست بیاورید. پس من به توانایی‌های خودم ایمان دارم و این را می‌دانم که بهترین گزینه برای تیم هستم.

او در ادامه‌ صحبت‌های خود گفت‌:  امشب، شب خیلی خوبی برای من بود. خوشحال هستم که شادی بازیکنانم را دیدم. نمی‌دانم که در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. بگذارید ببینیم که چه می‌شود. ما آدم‌های بالغی هستیم و باید تصمیمات را پذیرا باشیم. اگر سال آینده در این جا  به فعالیت خودم ادامه‌ دهم همین نگرش را خواهم داشت.

سرمربی فرانسوی در ادامه‌ ‌اضافه کرد: شکست دادن چلسی در فینال جام حذفی یکی از افتخارآمیزترین لحظات دوران مربیگری من بود. در ابتدای مسابقه هیچ کس برای ما شانسی قائل نبود،  ولی ما با نگرش بالای خودمان توانستیم این را ثابت کنیم که آنها اشتباه می‌کنند. در واقع ما تسلیم نشدیم و نشان دادیم که شایسته احترام هستیم. از این خوشحال هستم که بازیکنانم توانستند با جشن و شادی این فصل را تمام کنند. ما در نیمه نهایی منچسترسیتی را شکست دادیم که یکی از سخت‌ترین بازی‌های مان بود و در فینال هم با چلسی بازی کردیم که این بازی هم سخت و نزدیک به پایان رسید. فقط با یک نمایش خوب می‌توانستیم دو تیم بزرگ انگلیس را شکست دهیم. با این حال این   حق را برای منتقدانم قائل هستم که کار من را نقد کنند  ولی از آنها این انتظار را دارم که وقتی بازی شروع می‌شود دست از انتقادات خود بردارند. دوست ندارم وقتی تیمم در میدان حضور دارد یک فضای منفی و عجیبی را تجربه کنیم که برای ما قابل قبول نیست. 

با بردی که آرسنال در جام حذفی به دست آورد تکلیف دیدار جام خیریه نیز مشخص شد؛ جایی که آرسنال و چلسی باید در جام خیریه انگلیس که تقریبا سه ماه دیگر برگزار می‌شود برابر هم به میدان بروند.

 

 ایسنا