شکست‌ تحقیرآمیز بارسلونا در لیگ قهرمانان ، یوونتوس به نیمه‌نهایی نزدیک شد

یوونتوس

یووونتوس به راحتی توانست برابر بارسلونا در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی دست یابد و شکست تحقیرآمیز دیگری برای تیم اسپانیایی رقم بزند.

به گزارش ایسنا، مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب با برگزاری یک دیدار برگزار شد. یوونتوس در تورین میزبان بارسلونا بود و توانست به راحتی حریف قدرتمندش را شکست دهد. این دیدار با نتیجه سه بر صفر به پایان رسید.
یوونتوس خیلی زود به گل نخست دست یافت. تنها هفت دقیقه گذشته بود که پائولو دیبالا به زیبایی دروازه بارسا را باز کرد. آبی‌اناری‌ها که در شوک گل نخست بودند در دقیقه 22 دوباره دروازه خود را باز شده دیدند. شاگردان لوییس انریکه تلاش کردند تا گل‌های خورده را جبران کنند. این اتفاق افتاد اما گل لیونل مسی در شرایط آفساید به ثمر رسید. در ادامه تلاش‌های بازیکنان مهمان بی‌نتیجه بود و بازی با پیروزی دو بر صفر در نیمه اول به پایان رسید.
در 45 دقیقه دوم بارسا حمله می‌کرد و یوونتوس در ضدحمله به دنبال سومین گل بود. باز هم میزبان به گل رسید. این بار کیه‌لینی با ضربه سر دروازه آبی‌اناری‌ها را باز کرد. مهمان به حمله‌های خود ادامه داد اما همه فرصت‌ها از دست رفتند تا شکست سنگین دیگری برای بارسلونا در این فصل لیگ قهرمانان رقم بخورد. آبی‌اناری‌ها در مرحله قبل در استا دِ فرانس با چهار گل مغلوب پاری‌سن ژرمن شدند.

دیدار دورتموند و موناکو نیز که قرار بود همزمان با این بازی برگزار شود، به‌علت وقوع انفجار در مقابل اتوبوس میزبان لغو شد. قرار است امشب(چهارشنبه) ساعت 21:15 این بازی برگزار شود.  در این حادثه مارک بارترا بازیکن اسپانیایی دورتموند آسیب دید و به بیمارستان انتقال داده شد. حال بازیکن اسپانیایی خوب است.

ایسنا