انریکه: امیدوارم سال ها نتایج تیم به عملکرد مسی وابسته باشد

سرمربی بارسلونا امیدوار است نتایج تیمش سال ها به عملکرد ستاره آرژانتینی اش وابسته باشد.

انریکه

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا امشب (چهارشنبه) در هفته بیست و پنجم لالیگا به مصاف اسپورتینگ خیخون می‌رود. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: نحوه بازی خیخون پس از تغییر سرمربی کمی عوض شده است. آنها تهاجمی تر شدند و مانند همه تیم هایی که در انتهای جدول قرار دارند خطرناک‌تر به نظر می رسند. این تیم ها زمان کمی برای تغییر شرایط خود دارند. برای ما این بازی به خاطر از دست ندادن امتیاز اهمیت زیادی دارد.

سرمربی بارسلونا درباره شرایط تیمش پس از پیروزی برابر اتلتیکومادرید در ویسنته کالدرون اظهار کرد: بازیکنان پس از یک بازی سخت برابر یکی از بهترین تیم‌های اروپا برای این بازی خود را آماده کردند. کاملا واضح این سه امتیازی برای تحت فشار قرار دادن صدرنشین لالیگا حیاتی بود. خوشحالی بازیکنان پس از گل دوم نشان از انگیزه بالای‌شان برای کسب پیروزی بود.
 
لیونل مسی باز هم گل پیروزی بارسلونا را برابر اتلتیکو به ثمر رساند. انریکه درباره وابستگی تیم به مهاجم آرژانتینی گفت: اگر فکر کنیم به مسی وابسته نیستیم اشتباه می‌کنیم. امیداورم سال ها به او وابسته باشیم.

سرمربی بارسا در ادامه افزود: مسی به عنوان یک هافبک نیست. تنها گاهی اوقات به میانه میدان می رود تا در بازی سازی کمک کند. مسی همچنان به عنوان مهاجم تیم محسوب می‌شود.

سرمربی اسپانیایی درمورد حضور خاویر ماسچرانو و آردا توران در بازی امشب گفت: هر دو با تیم تمرین کردند و به احتمال فراوان برای بازی امشب ۱۰۰ درصد آماده باشند. پزشکان تیم این موضوع را تایید خواهند کرد.

 

ایسنا