انریکه: بارسلونا شایستگی پیروزی را داشت

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا بعد از آنکه نوار پیروزی های این تیم در خانه والنسیا پاره شد، گفت که شاگردان او شایسته پیروزی بودند.

لوییس انریکه

تیم فوتبال بارسلونا دیشب (شنبه) در دیداری خارج از خانه مقابل والنسیا با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا فاصله این تیم با اتلتیکو مادرید، تیم دوم جدول به ۲ امتیاز کاهش پیدا کند. در این دیدار، سوآرز در دقیقه ۵۹ برای بارسا گلزنی کرد و سانتیاگو مینا در دقیقه ۸۶ دروازه بارسا را گشود. هم اکنون بارسلونا با ۳۴ امتیاز صدرنشین لالیگا است و اتلتیکو مادرید با ۳۲ و رئال مادرید با ۳۰ امتیاز در مکانهای دوم و سوم جدول لالیگای اسپانیا قرار دارند.

والنسیا با ۲۰ امتیاز، مکان هفتم جدول را به خود اختصاص داده است. لوئیس انریکه سرمربی بارسلونا بعد از مسابقه گفت: چیزی برای سرزنش بازیکنان وجود ندارد. ما حاکم بر بازی بودیم. امروز فوتبال نتیجه تلاشهای ما را نداد، ولی والنسیا در دفاع خیلی خوب کار کرد. وی افزود: ما بازیکنانی با عملکرد خیلی بالایی داریم ولی مسئله این نیست. این نتیجه باید به نفع ما به پایان می رسید ولی فوتبال همین است. انریکه ادامه داد: دیروز در باره کار نونو سرمربی سابق والنسیا گفتگو کردم و مشاهده کردم که آنها در حمله و دفاع خیلی عالی هستند. والنسیا یکی از بهترین های لیگ است و بازی آنها مرا متعجب نکرد. گری نویل چهار روز قبل پس از استعفای نونو، به عنوان سرمربی جدید والنسیا انتخاب شد.