پاسخ کلوپ به انتقاد سرمربی ویارئال

سرمربی لیورپول پاسخ انتقاد همتایش در ویارئال را داد و عنوان کرد حتی یک ثانیه هم نمی خواهد مثل سرمربی ویارئال باشد

http://media.isna.ir/content/1462509253684_a.espncdn.jpg/4

به گزارش ایسنا، یورگن کلوپ یکی از مربیانی است که در کنار زمین جنب و جوش زیادی دارد. او در بازی جمعه شب تیمش برابر ویارئال شور و هیجان زیادی در کنار زمین داشت و هر گاه بازیکنان ویارئال تکل های خشنی روی پای بازیکنان لیورپول می رفتند به شدت برآشفته می شد تا اینکه هنگام گل زدن تیمش نیز خوشحالی زیادی از خود نشان داد. مجموع این حرکات باعث شد تا مارسلینیو سرمربی ویارئال به آن واکنش نشان داد و یان باعث درگیری کلامی دو مربی در محوطه فنی مربیان شد.

سرمربی ویارئال بعد از بازی عنوان کرد کلوپ مربی خوبی است ولی دوست ندارد مثل این مربی رفتار کند. بعد از بازی کلوپ در نشست خبری پاسخ این صحبت را داد و گفت: حتی یک ثانیه از عمرم را نیز نمی خواهم مثل ممربی ویارئال باشم و او مربی خوبی است.

لیورپول با گل به خودی سوریانو در نیمه نخست توانست از حریف پیش بیفتاد و در نیمه دوم با دو گل استوریج و لالانا توانست بازی را با برتری 3 بر صفر به سود خود به پایان برساند و به فینال لیگ اروپا برسد.

کلوپ درباره شرایط تیمش گفت: نمایشی کاملا خوب و سرتر از حریف را ارئه دادیم و من نمی توانیم کلمه ای برای توصیف عملکرد بازیکنان پیدا کنم . شاید شما خبرنگاران بتواند یک سری کلمه برای توصیف آنچه بازیکنانم انجام دادند پیدا کنید. از همان ایتدای بازی توانستیم بر بازی سوار شویم و 15 دقیقه نخست کنترل بسیار خوبی داشتیم و توانستیم به گل هم برسیم. در ادامه با کنترل بازی مانع نزدیک شدن بازیکنان حریف به دروازه مان شدیم. در نیمه دوم بار دیگر به برنامه بازی خود برگشتیم و توانستیم بازی احساسی و در عین حال هوشمندانه ارائه بدهیم و دو گل دیگر به ثمر برسانیم تا پیروز مسابقه شویم. باید برای شانسی که به دست می آورید، آماده باشید. این را به بازیکنان گفته ام. معمولا تیم هایم در نیمه نهایی ها خوب بوده اند. نمی شود که همیشه با شانس و یک نمایش معمولی به فینال رسید. معمولا شایسته آن بوده ایم. در فصلی سخت پر از مصدومیت، بازیکنانم به سختی تلاش کردند. حالا اینجاییم و این فوق العاده است. این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

دانیل استوریج در این بازی به سایر مهاجمان تیمش ترجیح داده شد تا این بازیکنا که انگیزه زیاید برای حضور در یورو 2016 دارد بتواند برای تیمش به میدان برود و نمایش خوبی نیز از خود ارائه دهد.

کلوپ درباره عملکرد مهاجم تیمش گفت: قبل از اینکه به لیورپول بیایم از شرایط خوب او آگاه بودم و می دانستم او چه بازیکن باهوش و بزرگی است. شما دیدید وقتی او آماده باشد چه مهاجم غیرقابل پیش بینی و خوبی خواهد بود. امشب همه توانایی های خوب استوریج را دیدند و که به شرایط خوب بازگشته است. این همان استوریجی است که همه دوست دارند در لیورپول ببینند و من از این موضوع خوشحالم که او را در ترکیبم دارم.

در چند روز گذشته بازیکنان زیادی از بوندسلیگا گفته شده است قرار است به لیورپول بروند که کلوپ در واکنش به این موضوع گفت: ما با یک بازیکن قراراداد امضا نمی کنیم چون آلمانی است. این احمقانه است. ما فقط به بوندسلیگا نگاه نمی کنیم. ما نگاهمان جهانی است و واقعاً مهم نیست بازیکن از کجا می آید بلکه مهم مناسب بودن آن بازیکن برای ماست.

او با حضور هواداران پرشور لیورپول در این بازی گفت: حمایت هواداران در آنفیلد قابل بیان نیست. نمی شود آن را خرید. کلمات مناسب را برای توصیف آن ندارم. احساساتی شبیه این، ویژگی فوتبال است.درباره بازی نهایی نیز باید بگویم که سویا تیم قدرتمندی است. آن ها مقابل شاختار، شانس صعود بودند. زمان داریم. تا میانه های ماه می که قرار است به آنجا برویم و هر کاری را انجام دهیم تا بهترین اتفاق ها برای این باشگاه فوق العاده رخ دهد.

لیورپول در دیدار نهایی باید برابر سویا به میدان برود که در دو سال گذشته به قهرمانی در این رقابت ها رسیده است.

ایسنا