زمین شماره یک آزادی به ملی‌پوشان فوتبال رسید

زمین-شماره-یک-آزادی-به-ملیپوشان-فوتبال-رسید   با اعلام معاونت حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش قرار است تمرینات تیم ملی فوتبال در زمین شماره یک آزادی پیگیری شود.

 به نقل از فارس، تیم ملی ایران قرار است طی روزهای ۵ و ۱۰ فروردین در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به ترتیب به مصاف تیم‌های ملی هند و عمان برود، با پیگیری‌های وزارت ورزش قرار شد تمرینات تیم ملی ایران در زمین شماره یک آزادی انجام شود.

نصرالله سجادی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در این باره گفت: گودرزی از من خواست این مسئله زمین را حل کنم. محل آکادمی را دیده‌ام و واقعا این زمین مانند زمین شماره یک استادیوم آزادی نیست. من با مسئولان زمین چمن آکادمی و آزادی صحبت کرده‌ام. با آزادی به توافق رسیدیم تا ۴ جلسه تمرینات تیم ملی در آنجا برگزار شود. به دستگردی هم سر زدم، به ما قول دادند ۳-۲ جلسه تمرینات در اینجا برگزار شود.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که این کارها توسط شما پیگیری می‌شود یا فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: کفاشیان مشغول انتخابات است و فرقی ندارد. من زمانی که سرکشی کردم کفاشیان نبود. اما در نامه‌ای از من تشکر کرد و گفت که از آزادی استفاده می‌کنند.

 

90tv.ir