انتقاد فان خال از گل‌های زشت لیورپول!

سرمربی منچستریونایتد بعد از شکست برابر لیورپول به انتقاد از گل‌های تیم حریف پرداخت . او همچنین اعلام کرد پنا‌لتی‌ لیورپولی‌ها به هیچ وجه درست نبوده است.

 

http://media.isna.ir/content/1455953616338_a.espncdn.comq.jpg/4

به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با دو گل برابر لیورپول شکست خورد تا کارش برای صعود به مرحله بعد سخت‌تر شود.

 

لوئیس فان خال، سرمربی منچستریونایتد که به دلیل کسب نتایج ضعیف زیر فشار قرار دارد، بعد از این دیدار گفت: باید بگویم که هو‌اد‌ا‌ران لیورپول نقش زیادی در این نتیجه‌ داشتند. آنها جوی را ایجاد کردند که تیمشان رو به جلو سوق می داد. در نیمه نخست ما اسیر جو ورزشگاه شدیم و د‌ر‌وازه‌ مان هم باز شد. اگر دخیا نبود، شاید نتیجه‌ سنگین‌تر می‌شد. او در درون د‌ر‌وازه‌ فوق‌العاده‌ ظاهر شد ، ولی پنا‌لتی‌ آنها درست نبود. نمی دانم کلاین در محوطه جریمه سرنگون نشد و داور اشتباه کرد. در نیمه دوم هم آنها یک گل چیپ و زشتی را به ثمر رساندند و بازی را به سود خود به پایان رساندند. ما فرصت‌های گل زیادی را ایجاد نکردیم و نتوانستیم بعد از این که د‌ر‌وازه‌مان باز شد بر بازی مسلط شویم و تیم حریف را به عقب برانیم.

 

فان خال ا‌دا‌مه‌ داد: دو بر صفر اصلا نتیجه‌ خوبی نیست. انتظار کسب این نتیجه‌ را نداشتم. حالا کار برای ما خیلی سخت شده است. حالا باید کاری را کرد که لیورپولی‌ها انجام دادند. جوی را باید در ورزشگاه ایجاد کنیم که آنها امشب ایجاد کردند تا بتوانیم به مرحله بعد راه یابیم. بازیکنانم در نیمه دوم کمی بی دقت ظاهر شدند. نباید در برابر تیمی همچون لیورپول این طور عمل می کردیم.

 

سرمربی منچستریونایتد درباره حضور فلاینی در ترکیب نیز افزود: او یکی از بهترین‌های زمین بود. متاسفم که او مرتکب اشتباهی این چنینی در زمین مسابقه شد . من از عملکرد او در این دیدار راضی هستم.

 

سرمربی منچستریونایتد در پایان گفت: باید بپذیریم که لیورپول در این دیدار بهتر از ما ظاهر شد. هر چند که ما در نیمه دوم پیشرفت کردیم و کمی بهتر از حریف بودیم ، ولی این برای پیروزی و گل زدن کافی نبود. خلاق نبودیم، اما در عوض بازیکنان لیورپول بازی خلاقانه‌ای را به نمایش گذاشتند. باید پیشرفت کنیم تا بتوانیم در بازی بعدی گل بزنیم و دروازه حریف را باز کنیم. هنوز هیچ چیز به اتمام نرسیده است. یک 90 دقیقه کامل داریم که باید آن را به خوبی و به سبک خودمان حفظ کنیم. ما هنوز شانس رسیدن به مرحله بعد را داریم و در بازی برگشت تا لحظه آخر برای عوض کردن نتیجه‌ تلاش خواهیم کرد.

 

بازی برگشت دو تیم منچستریونایتد و لیورپول هفته‌ آینده در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شود. منچستریونایتد برای شکست لیورپول باید سه گل را به ثمر برساند.