زیدان: الان راحت می توانم بخوابم!

سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر رم به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته پیروزی در این دیدار دانست.

http://media.isna.ir/content/1455953737378_zidan.jpg/4

 

  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی EFE، رئال مادرید در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و با 2 گل رم را از پیش رو برداشت تا با اقتدار به دور بعد راه پیدا کند.

 

زین الدین زیدان از عملکرد شاگردانش راضی است و به ستایش از آنها پرداخت. او در نشست خبری بعد از بازی، گفت: به وضوح اعتماد به نفس را در بازیکنان دیدم. آنها بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و از عملکردشان رضایت کامل را دارم. من پیش از این هم گفتم که یک تیم نمی‌تواند 90 دقیقه کامل حمله کند و تیم برتر میدان باشد طبیعی است که بعضی از دقایق هم به حریف تعلق می‌گیرد و نوبت درخشش آنها است.

 

سرمربی رئال مادرید ادامه داد: رم اصلا حریف آسانی برای ما نبود. آنها در نیمه نخست بازی چند فرصت گلزنی داشتند و این طبیعی است، چرا که رم تیم بزرگی است و نمی‌توان به راحتی برابر آنها به پیروزی رسید. تغییراتی در پست‌های گرت بیل، کریستیانو رونالدو و خامس رودریگس به وجود آوردیم که خوشبختانه این تغییرات به خوبی جواب داد. من بسیار خوشحال هستم و الان به راحتی می‌توانم بخوابم چرا که برابر تیم بزرگی در دو دیدار رفت و برگشت به پیروزی رسیدیم و به دور بعد راه پیدا کرده‌ایم.

 

زیدان درباره دلیل خشم خود در نیمه نخست گفت: طبیعی است که خشمگین باشم. وقتی بازیکنان نمی‌توانند از فرصت‌های که به دست می‌آوردند استفاده کنند من هم خشمگین می‌شوم. هر مربی چنین حالتی را دارد چرا که او دوست دارد تیمش به گل برسد و فوتبال هجومی را در دستور کار خود قرار دهد.

 

سرمربی رئال مادرید در ادامه سخنان خود به ستایش از کاسیمیرو پرداخت و گفت: او بار دیگر بازی خوبی را به نمایش گذاشت و مثل دیگر بازیکنان رئال وظیفه اش را به خوبی انجام داد.

 

او درباره واسکز و گرت بیل هم گفت: واسکز از هر دقیقه بازی که به او می رسد نهایت استفاده را می‌برد. در حقیقت واسکز و دیگر بازیکنان رئال مادرید شایسته قرار گرفتن در ترکیب اصلی هستند. بسیار سخت است که ترکیب اصلی را به میدان فرستاد چرا که همه بازیکنان شایسته بازی کردن هستند. درباره گرت بیل هم بگویم که به خوبی می دانم اگر او در جناح راست بازی کند راحت تر است ، اما امروز از خواستم تا در جناح چپ بازی کند.

ایسنا