سیمئونه: گام به گام پیش می‌رویم

سرمربی اتلتیکومادرید بعد از پیروزی در خانه والنسیا به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت و تاکید کرد تیمش گام به گام پیش می‌رود.

http://media.isna.ir/content/1442122726572_480f.jpg/4

 

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، اتلتیکومادرید یکشنبه شب در هفته‌ بیست و هشتم لالیگا سه بر یک برابر والنسیا پیروز شد و یازدهمین پیروزی خارج از خانه را کسب کرد. آنتوان گریزمان، فرناندوس تورس و یانیک کاراسکو، گل‌های اتلتیکومادرید را به ثمر رساندند و تک گل والنسیا توسط دنیس چریشف وارد دروازه تیم مهمان شد.

 

دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: گام به گام پیش می‌رویم. تورس بازی خوبی انجام داد. در مجموع از عملکرد تیمم راضی هستم. لوکاس هرناندس به علت نبود دیگو گودین، در این دیدار به میدان رفت. حضور ماتیاس کرانویتر نیز به علت نبود آگوستو بود. هرناندس و کرانوتیر، بازیکنان خیلی جوان و خوبی هستند.

 

سرمربی اتلتیکو در ادامه افزود: خروج کرانویتر به علت نمایش عالی که داشت عادلانه نبود اما نیاز داشتیم حملات بیشتری را روی دروازه حریف ایجاد کنیم و سرعت بیشتری داشته باشیم. بازیکنی همچون تورس برای رسیدن به این هدف مناسب بود. خیلی خوشحال هستم چون کسب این پیروزی آسان نبود.

 

سیمئونه در پایان درباره وضعیت اتلتیکو گفت: هدف ما این است که بهتر از قبل باشیم و توانستیم آن را انجام دهیم اما قرار گرفتن در جایگاه مورد نظر با این بازیکنان، آسان نیست. نیمی از بازیکنان حاضر در این بازی 24 ساله بودند.

ایسنا