رونالدو: گلزنی پس از دریبل 11 بازیکن، رویای من است

مهاجم رئال مادرید درباره گل رویایی‌اش گفت که گلزنی پس از دریبل 11 بازیکن گل رویایی‌ام است.

 http://media.isna.ir/content/1457071297481_1457011973_094083_1457012167_noticia_grande.jpg/4

  به نقل از آس، کریستیانو رونالدو که در یک برنامه تبلیغاتی در فرودگاه مادرید حضور داشت، درباره رئال مادرید و رویاهایش صحبت کرد. مهاجم پرتغالی مادرید که به روزهای اوج بازگشته و در گلزنی بهتر شده است، گفت: آن گل حاصل چند سال کار و تمرین است. در حالی که شرایط در لالیگا برای ما سخت شده، می خواهم به این روند ادامه دهم. هنوز در لیگ قهرمانان فرصت داریم. حضور در این رقابت ها به ما انگیزه زیادی می‌دهد. دراین جام چیزی را از دست نداده‌ایم.

مهاجم مادرید در ادامه افزود: هوش بدون تمرین و کار ارزشی ندارد. من همیشه در یک سطح هستم، می‌خواهم به همین صورت ادامه بدهم و عناوین فردی و گروهی را برای شادی هوادران تیم و طرفدارانم کسب کنم.

رونالدو درباره رم، حریف مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اظهار کرد: بازی خوبی برابر رم به نمایش گذاشتیم. هفته آینده در بازی برگشت برابر هواداران خود به مصاف این تیم می‌رویم. هم‌چنین با توجه به پیروزی دو بر صفر در ورزشگاه آلمپیک رم از شانس بیشتری برای صعود برخورداریم، اما نباید تنها به آن بسنده کنیم.

بازیکن پرتغالی درمورد گل رویایی خود، گفت: گل های زیبایی را به ثمر رسانده‌ام شاید فقط نتوانسته‌ام 11 بازیکن حریف را پشت سر بگذارم و دروازه حریف را باز کنم. این گل برای بازی های پلی استیشن است.

 

ایسنا