مانچینی: یوونتوس شایسته حضور در فینال نبود

سرمربی اینتر با وجود ناکامی در راهیابی به فینال جام حذفی ایتالیا به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و یوونتوس را شایسته حضور در فینال ندانست.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از میدیاست، اینتر در بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و موفق شد با سه گل برابر یوونتوس به پیروزی برسد تا شکست سنگین در بازی رفت را جبران کند. البته چون اینتر در بازی رفت 3-0 باخته بود، کار به ضربات پنالتی کشید که در نهایت این یووه بود در ضربات پنالتی به پیروزی رسید تا حریف میلان در دیدار فینال باشد.

 

مانچینی با وجود آنکه تیمش نتوانست به فینال راه پیدا کند اما راضی و خشنود است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: با این بازی بسیار خوبی که به نمایش گذاشتیم اعتماد به نفسمان بالا رفت. بازی ممتازی را به نمایش گذاشتیم و از همه نظر بهتر از حریف کار کردیم. اگر ضربات پنالتی نبود می توانستیم به دور بعد راه پیدا کنیم.

 

 

او ادامه داد: به بازیکنان اینتر به خاطر این بازی درخشانی که به نمایش گذاشتند تبریک می گویم. یوونتوس شایسته حضور در فینال نیست. بسیار خوشحالم که این بازی بزرگ را به نمایش گذاشتیم و چیزهای زیادی را ثابت کردیم. امیدوارم که بازیهای درخشان اینتر ادامه داشته باشد.

 

ایسنا