آلگری از آینده‌اش در یوونتوس گفت

سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی مقابل اینتر به صحبت در مورد آینده‌اش در این تیم پرداخت.

 

http://media.isna.ir/content/1454308097453_140113130158-massimiliano-allegri-story-top.jpg/4

به نقل از مدیاست، در حساس ترین بازی هفته بیست و هفتم سری A که به داربی ایتالیا مشهور است، دو تیم یوونتوس و اینتر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر صفر یووه به پایان رسید تا این تیم به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه داد.

 

ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و گفت: پیروزی بسیار مهمی بود چرا که باعث شد تا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی حفظ کنیم. بازیکنان یووه بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و چه در کارهای دفاعی و چه در کارهای هجومی بهتر از حریف ظاهر شدیم.

 

او ادامه داد: به هیچ وجه بازی آسانی نبود. اینتر حریف بسیار سختی برای ما بود و این تیم برای قرار گرفتن در جایگاه سوم جدول رده بندی باید پیروز می شد. تلاش کردیم از فضاهای خالی اینتر استفاده کنیم. بازیکنان تعویضی که به بازی فرستادیم، مثل دیدار برابر بایرن موفق ظاهر شدند و این پیروزی را مدیون آنها هستیم. برای پیروز شدن باید همه بازیکنان با هم همکاری داشته باشند. پیروز شدن یک کار دسته جمعی است و نمی توان با چند بازیکن به آن دست یافت.

 

سرمربی یوونتوس در پایان سخنانش درباره آینده خود گفت: هر روز با سران باشگاه صحبت می کنم و رابطه بسیار خوبی با هم داریم. وقتی یوونتوس بد نتیجه می گرفت، یکی از خبرنگاران از رییس باشگاه خواسته بود مرا برکنار کند و من هر وقت چنین چیزی را به خاطر می آورم، خنده‌ام می گیرد. در پایان باید بگویم با یووه قرارداد دارم. هنوز چیزی را به دست نیاوردیم و باید تا پایان بجنگیم.

 

ایسنا