انریکه: سویا قوی‌ترین حریف بارسلونا در فصل جاری است

سرمربی آبی اناری ها به ستایش از سویا پرداخت و این تیم را قوی‌ترین حریف بارسلونا در فصل جاری دانست.

http://media.isna.ir/content/1443935274906_1440056958_3.jpg/4

 

به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته بیست و ششم لالیگا، بارسلونا و سویا در نوکمپ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر یک آبی اناری ها به پایان رسید تا شاگردان لوییس انریکه علاوه بر این که انتقام شکست در دیدار رفت را بگیرند به یکه تازی خود در جدول رده بندی ادامه دهند.

 

سرمربی آبی اناری ها از پیروزی که تیمش به دست آورده بسیار خوشحال است و در نشست خبری بعد از بازی تاکید کرد که سویا سخت ترین حریف بارسلونا در فصل جاری لالیگا بوده است.

 

انریکه گفت: بر این باور هستم که سویا سخت ترین حریفی بود که در فصل جاری با این تیم بازی کردیم. این تیم به خوبی می داند که چگونه بارسلونا را اذیت و غافلگیر کند. شاگردان اونای امری در این دیدار هم با گلی که به ثمر رساندند در نوکمپ پیش افتادند و باعث شدند تا ما تلاش بسیار زیادی برای جبران نتیجه و کسب پیروزی از خود نشان دهیم.

 

او ادامه داد: در دیدار امشب دیدید که بازیکنان بارسلونا برای پیروز شدن چه تلاشی از خود نشان دادند. برای سه امتیاز بازی تا آخرین دقیقه جنگیدیم و ثابت کردیم که تنها و تنها برای کسب سه امتیاز به میدان آمده ایم. بسیار خوشحالم که پیروز این بازی بزرگ شدیم و اراده خود را به حریف سختکوش تحمیل کردیم. بعد از این که با نتیجه دو بر یک پیش افتادیم بازی را کنترل کردیم و اجازه ندادیم که دروازه ما را باز کنند.

 

انریکه در پایان سخنان خود گفت: باید یاد بگیریم که در چنین دیدارهای بزرگی چگونه صبر و حوصله داشته باشیم. بازی کردن برابر سویا بسیار سخت است و تیمی می تواند برابر این تیم به پیروزی برسد که تمرکز بسیار بالایی داشته باشد و با صبر و حوصله زیاد بازی کند. سویا یکی از قوی ترین تیم های فوتبال اسپانیا و اروپا است و بسیار خوشحالم که موفق شدیم برابر این تیم سه امتیاز را به دست آوریم.

 

بارسلونا با پیروزی که در این دیدار به دست آورد 66 امتیازی شد و با هشت امتیاز اختلاف نسبت به اتلتیکو مادرید و 12 امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه داد.

ایسنا