دونگا: درباره نیمار با بارسلونا صحبت خواهیم کرد

سرمربی برزیل درباره حضور نیمار در المپیک ریو و کوپا آمه‌ریکا با باشگاه بارسلونا صحبت خواهد کرد.

http://media.isna.ir/content/1456134576520_1456122491_602362_1456122584_noticia_grande.jpg/4

 

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، تیم ‌ملی برزیل جام صد ساله کوپا آمه‌ریکا و بازی‌های المپیک را پیش‌رو دارد. دونگا در گفت‌و‌گو با اسپورت TV در این‌باره گفت: می‌خواهیم برخی از فو‌تبا‌لیست‌ها را برای این مسابقات دعوت کنیم.

 

سرمربی برزیل درباره احتمال حضور نیمار در یکی از این بازی‌ها اظها‌ر کرد: با مسئولان باشگاه بارسلونا لوییس انریکه (سرمربی) و خود نیمار صحبت خواهیم کرد و سعی می‌کنیم برای آن راه‌حلی پیدا کنیم.

 

او در ادامه افزود: برنامه سنگینی است و باید با خیلی از باشگاه‌ها برای اجازه حضور بازیکنانش در این بازی‌ها صحبت کنیم. برخی از آنها در المپیک و کوپا آمه‌ریکا حضور خواهند داشت. کارهای زیادی پیش‌رو داریم.

 

برزیل بامداد امروز (دوشنبه)‌ حریفانش را در کوپا آمه ریکا شناخت و باید برابر اکوادور، هائیتی به میدان برود. دونگاه در این باره گفت: گروه‌ها شرایط مشابهی دارند. بازی اول بیشتر اوقات تعیین کننده است. اکوادور در رتبه بندی در بهترین موقعیت خود قرار دارد و نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده است. هائیتی قدرت فیزیکی و سرعت بالایی دارد. آنها بهتر شدند و انگیزه زیادی برابر برزیل خواهند شد. برابر پرو در کوپا سختی زیادی کشیدیم و با هدایت ریکاردو گارکا آنها از لحاظ فنی خیلی خوب هستند.

 

سرمربی برزیل در پایان نیز اظها‌ر کرد: سختی بیشتر درباره حضور بازیکنان در المپیک است، کوپا آمه‌ریکا در پایان بازی‌های اروپایی برگزار می‌شود و مشکلی در این باره نخواهیم داشت.

ایسنا