ادعای نشریه مادریدی در مورد کمک داوران به بارسلونا

روزنامه های طرفدار رئال مادرید، داور دیدار خیخون برابر بارسلونا را به جانبداری از آبی‌اناری‌ها متهم کردند و نوشتند بارسا برای پیروزی نیاز به یار دوازدهم دارد.

http://media.isna.ir/content/1450615392294_14506143239844.jpg/4

 

به گزارش ایسنا و به نقل از دیونسا سنترال، چند هفته پیش دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید اظهار نظری جنجالی را درباره رئال مادرید بر زبان آورد. او در این زمینه گفته بود: به نظر می رسد داوران در لالیگا زمینه را برای قهرمانی رئال فراهم می کنند.

 

این بار نوبت به رئالی‌ها رسیده است تا طعنه هایی به حریف سنتی و دشمن خود بزنند. بعد از پیروزی که بارسلونا در بازی عقب افتاده از هفته شانزدهم لالیگا به دست آورد، رسانه های مادریدی به انتقاد از عملکرد داور این دیدار پرداختند و او را به جانبداری از بارسلونا متهم کردند.

 

روزنامه دیونسا سنترال که یک روزنامه طرفدار رئال مادرید با تیتر «بارسلونا برای پیروزی نیاز به یار دوازدهم دارد»، داوران اسپانیایی را به جانبداری از آبی اناری ها متهم کرد و نوشت: یک بار دیگر بارسلونا با کمک یار دوازدهم خود، پیروز یک بازی دیگر شد. داور بازی کمک کرد تا بارسلونا سه امتیاز این دیدار را هم به دست آورد و با 7 امتیاز اختلاف نسبت به رئال در صدر قرار بگیرد.»

 

در ادامه این خبر آمده است: «گل دوم مسی در این دیدار در شرایط آفساید به ثمر رسید اما داور این گل را درست اعلام کرد. گذشته از این، داور بازی خطای آردا توران روی هلیلوویچ را پنالتی اعلام نکرد. این درحالی بود که خطایی مشکوک روی نیمار را پنالتی اعلام کرد. در شبی که داوری بسیار بد بود، بارسلونا موفق شد یک پیروزی دیگر را به دست آورد.»

ایسنا