انتقاد توخل از شاگردانش با وجود پیروزی

سرمربی بوروسیا دورتموند با وجود پیروزی مقابل هانوفر، به انتقاد از شاگردانش پرداخت.

http://media.isna.ir/content/1443420216430_urlg.jpg/4

 

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، دورتموند در هفته بیست و یکم بوندسلیگا در ورزشگاه خانگی خود از هانوفر پذیرایی کرد و در نهایت توانست با یک گل برابر این تیم به پیروزی برسد.

 

توماس توخل در نشست خبری بعد از بازی گفت: در 15 تا 20 دقیقه نخست بازی، عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. توپ و میدان را در اختیار داشتیم و فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم. مارکو رویس بسیار خوب ظاهر شد به ویژه در ضربه آزادی که به تیرک دروازه زد.

 

او ادامه داد: بعد از 20 دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم و اشتباهات زیادی در میدان داشتیم. نمی دانم چرا به یکباره تیم به هم ریخت. به هیچ وجه خوب نبودیم و به تیم حریف اجازه دادیم دروازه ما را تهدید کند.

 

سرمربی دورتموند درباره عملکرد هانوفر نیز گفت: آنها در کارهای دفاعی بسیار خوب بودند و نشان دادند تیمی هماهنگ و منظم هستند. بر این باور هستم که هانوفر می تواند در دیدارهای آینده بهتر ظاهر شود. این تیم در مسیر پیشرفت گام برمی‌دارد و بازی به بازی در حال بهتر شدن است. درست است که توانستیم گل پیروزی را در این دیدار به ثمر برسانیم اما از عملکرد بازیکنان راضی نیستم.

 

دورتموند با این پیروزی، در جایگاه دوم جدول رده بندی باقی ماند اما هنوز فاصله زیادی با بایرن مونیخ دارد و کار این تیم برای کسب عنوان قهرمانی سخت است.

ایسنا