فان خال: کسب سهمیه از لیگ اروپا آسان‌تر از لیگ برتر است

سرمربی منچستریونایتد می‌گوید تیمش کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان از راه لیگ برتر دارد و باید به فکر لیگ اروپا باشد.

http://media.isna.ir/content/1455430620659_a.espncdn.com.jpg/4

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد در دیداری خارج از خانه برابر ساندرلند با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا فاصله‌اش با تیم‌های صدرنشین افزایش یابد. با این شرایط، کار برای منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان و قرار گرفتن بین 4 تیم نخست سخت شده است.

لوئیس فان خال سرمربی منچستریونایتد بعد از شکست برابر ساندرلند گفت: طبیعی است که از نتیجه کسب‌شده ناراحت باشیم. هم در برابر چلسی و هم در این دیدار امتیاز از دست دادیم و در هر دو دیدار می‌توانستیم برنده شویم. برابر ساندرلند تمرکز نداشتیم و همین باعث شد نتوانیم به آنچه شایسته آن هستیم برسیم. فکر می‌کنم کارمان در لیگ برتر سخت شده باشد و دیگر خیلی سخت است بتوانیم در بین 4 تیم نخست جدول قرار بگیریم و بهتر است راه رسیده به لیگ قهرمانان را از لیگ اروپا دنبال کنیم.

از امسال قهرمان لیگ اروپا به طور مستقیم جواز حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده را به دست می‌آورد و منچستر بعد از حذف از لیگ قهرمانان باید در لیگ اروپا برابر میدتی لند دانمارک به میدان برود که دیدار رفت دو تیم اواخر هفته جاری برگزار می‌شود.

سرمربی منچستریونایتد در پایان گفت: از وضعیت تیمم در این فصل راضی نیستم. بازی با ساندرلند جزو بازی‌هایی بود که باید حتما در آن به برد می‌رسیدیم. این موضوع را قبلا هم گفتم ولی متاسفانه در این دیدار هم امتیاز از دست دادیم. امروز روز سختی برای ما بود و همه ما از نتیجه کسب‌شده ناراحت هستیم. به اندازه کافی خوب نبودیم و در خلق موقعیت جدی نیز نتوانستیم به خوبی عمل کنیم و به نظرم برای برد می‌بایست بیش از پیش هجومی باشیم.

منچستریونایتد در بازی بعدی خود در لیگ برتر به مصاف آرسنال خواهد رفت ولی قبل از آن با میدتی لند دانمارک در لیگ اروپا و شروزبری در جام حذفی دیدار خواهد کرد.

ایسنا