صحبت‌های آقای گل سری A قبل از فینال اسکودتو

مهاجم آرژانتینی ناپولی می‌گوید هیچ فشاری را حس نمی‌کند و مصمم است با یک نتیجه خوب برابر یوونتوس صدر جدول را در فینال اسکودتو حفظ کند.


http://media.isna.ir/content/1445245771078_higuain_12.jpg/4

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، حساس‌ترین دیدار فصل فوتبال ایتالیا و یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته فوتبال در جهان شنبه بین دو تیم ناپولی و یوونتوس برگزار می‌شود که اهمیت بسیار زیادی برای دو تیمی دارد که ممکن است قهرمان لیگ ایتالیا را مشخص کنند. دیدار این دو تیم در تورین برگزار می‌شود جایی که یوونتوس همه دوازده دیدار قبلی خود را در لیگ ایتالیا با برد به پایان رسانده و مصمم است با برتری در این دیدار که به نوعی 6 امتیاز دارد بتواند اختلاف دو امتیازی با ناپولی را جبران کند و به صدر جدول برسد.

 

گونسالو ایگوآین مهاجم آرژانتینی ناپولی می‌گوید این تیم باید برابر یوونتوس تمام تلاش خود را به کار ببرد و از این دیدار فینال‌گونه سربلند بیرون بیاید. او درباره این موضوع گفت: استرسی ندارم و کاملا آماده این دیدار هستم. می‌دانم چه دیدار سخت و تعیین کنننده‌ای را در پیش داریم. سال‌هاست که فوتبال بازی می‌کنم و به خوبی این شرایط را درک می‌کنم که تیمم در چه شرایطی قرار دارد و تحت فشار است. می‌دانم دو تیم انگیزه زیادی برای حضور در این دیدار دارند و دوست دارند 3 امتیاز بازی را کسب کنند. یوونتوس به هیچ وجه نمی‌خواهد در خانه امتیازی از دست بدهد و از طرفی ما نیز به خوبی از اهمیت این دیدار واقف هستیم و نمی‌خواهیم شکست بخوریم.

برترین گلزن این فصل فوتبال ایتالیا در ادامه گفت: همه چیز به خودمان بستگی دارد. ما در صدر جدول هستیم و می‌دانیم که استرس و از بین رفتن تمرکز به معنای شکست ما خواهد بود.

این مهاجم آرژانتینی در 24 دیدار خود برای ناپولی در این فصل 24 گل به ثمر رسانده است و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است و مورد تمجید کارشناسان فوتبال ایتالیا قرار گرفته است. پیش از او مارادونا توانست ناپولی را قهرمان لیگ ایتالیا کند و باید ببینیم این بار یک آرژانتینی دیگر می‌تواند این عنوان ارزشمند را با گل های خود برای ناپولی کسب کند یا خیر. ایگوآین درباره مقایسه با مارادونا گفت: حتی نزدیک شدن به کاری که او انجام داد برای من فوق العاده است. این چیزی است که همیشه گفته‌ام. او البته با گلزنی برابر کارپی به رکورد مارادونا هم رسید. این بازیکن با گلی که در این دیدار به ثمر رساند تعداد گل‌های خود را با پیراهن ناپولی بعد از ۲۴ بازی به عدد ۲۴ رساند. او همچنین توانست به رکورد مارادونا اسطوره باشگاه ناپولی در سال ۱۹۸۸ برسد تا جایی که برای ششمین بازی پیاپی برای تیمش گلزنی کرد.

 

در حال حاضر ناپولی با 56 امتیاز در صدر جدول لیگ ایتالیا قرار گرفته است و باید این هفته به تورین سفر کند تا در دیدار شنبه شب برابر تیم دوم جدول قرار گیرد که با 54 امتیاز در تعقیب این تیم به سر می‌برد. یوونتوس مدافع عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا محسوب می‌شود و در 4 سال گذشته توانسته قهرمان بلامنازع لیگ ایتالیا لقب گیرد و امیدوار است برای پنجمین بار پیاپی این عنوان را به خود اختصاص دهد.

 

ایسنا