زیدان: رونالدو بهتر از مسی است

سرمربی رئال مادرید مهاجم پرتغالی خود را بهتر از مهاجم بارسلونا می داند.

http://media.isna.ir/content/1450596692237_1450559351_376117_1450559449_noticia_grande.jpg/4

 

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، زین الدین زیدان در مصاحبه با رکورد مکزیک درباره موضوعاتی همچون کریستیانو رونالدو و مربیگری صحبت کرد.

 

سرمربی مادرید، رونالدو را برتر از لیونل مسی عنوان کرد و گفت: حرف های زیادی درباره رونالدو می زنند اما او انسان خوبی است. مسی رقیب اوست و این رقابت برای فوتبال خوب است. مردم از تماشای آن لذت می برند.

 

زیدان در مورد تصمیمش مبنی بر مربی شدن گفت: هیچگاه فکر نمی کردم روزی مربی شوم. زمانی که فوتبال را کنار می گذارید تنها به بودن با خانواده فکر می کنید. من دوست دارم در ورزشگاه باشم چون این تنها کاری است که می توانم انجام دهم.

 

او در ادامه افزود: دوست دارم دوباره بازی کنم اما دیگر نمی توانم تمرین کنم. زمانی که روی نیمکت می نشینید احساس متفاوتی دارید. اکنون فشار متفاوتی نسبت به حضورم در بازی تجربه می کنم. در حال حاضر بازیکنان تصمیم گیرنده هستند.

 

سرمربی فرانسوی در مورد نحوه آماده سازی تیم گفت: ابتدا پیام خود را به بازیکنان انتقال می دهم و سپس از آنها دو یا سه چیز می‌خواهم چون آنها خیلی حرفه ای هستند. از داشتن چنین بازیکنانی خوشنود هستم و از عملکردشان رضایت دارم.

 

زیدان در ادامه اظهار کرد: در فوتبال تنها پیروزی مهم است. ما هم برای پیروزی به میدان می‌رویم. آن هدف مادرید است. از لحاظ جسمانی خوب کار می‌کنیم. اگر نسبت به توانایی که داریم خوب باشیم دیگر نگرانی ندارم.

ایسنا