میهایلوویچ: اینطور مساوی کردن شرم‌آور است

سرمربی میلان تساوی برابر اودینزه را شرم آور دانست و تاکید کرد تیمش شایسته پیروزی در این دیدار بوده است.

http://media.isna.ir/content/1448778926268_GettyImages-498684170.0.jpg/4

 

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، میلان با دو پیروزی پیاپی در دیدارهای گذشته، تا حدودی شرایطش را در جدول رده بندی بهتر کرد و نشان داد این شانس را دارد سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد را به دست آورد اما این تیم در هفته بیست و چهارم سری A، تساوی ناامید کننده ای کسب کرد.

 

روسونری در سن سیرو میزبان اودینزه بود و با پیروزی در این دیدار می توانست شرایطش را در جدول رده بندی بسیار بهتر کند اما در نهایت با تساوی یک بر یک متوقف شد که این باعث ناراحتی سرمربی این تیم هم شده است.

 

سینیشا میهایلوویچ بعد از بازی گفت: قبل از هر چیز می خواهم به بازیکنان میلان به خاطر این بازی بسیار خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک بگویم. آنها نهایت تلاش خود را به کار گرفتند تا پیروز این بازی باشند اما در نهایت با بدشانسی مواجه شدیم.

 

او ادامه داد: باید بگویم شایسته پیروزی در این دیدار بودیم. فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. چنین تساوی شرم آور است. اودینزه تنها یک فرصت داشت و آن را تبدیل به گل کرد.

 

سرمربی میلان درباره این سوال که چرا ماریو بالوتلی را در ترکیب اصلی به میدان نفرستاد نیز گفت: ماریو کاملا آماده بازی نیست و فعلا نمی تواند 90 دقیقه بازی کند. او نهایت تلاش خود را به کار می گیرد تا به روزهای اوجش برگردد.

 

میلان با تساوی که در این دیدار به دست آورد، 40 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول رده بندی باقی ماند.

ایسنا