آلگری خوشحال از پیروزی خارج از خانه

سرمربی یوونتوس از ادامه روند بازی‌های خوب تیمش و کسب پیروزی خارج از خانه خوشحال است.

http://media.isna.ir/content/1454308098186_massimiliano-allegri12_20160201_001051.jpg/4

 

به گزارش ایسنا و به نقل از رای اسپورت، یوونتوس در ادامه روند خوبش، این بار موفق شد فروسینونه را شکست دهد. شاگردان ماسیمیلیانو آلگری در هفته بیست و چهارم سری A موفق شدند برابر میزبان خود با دو گل به پیروزی برسند و سیزدهمین سه امتیاز پیاپی خود را ثبت کنند.

 

آلگری بعد از بازی گفت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه نخست، این تیم میزبان بود که عملکرد بهتری داشت و دروازه ما را تهدید کرد اما در نیمه دوم، این تیم ما بود که بهتر ظاهر شد و بازیکنان با صبر و حوصله‌ای که از خود نشان دادند، پیروزی را به ارمغان آوردند.

 

او ادامه داد: خوشبختانه در این دیدار هم به پیروزی رسیدیم و اکنون باید به دیدار بسیار حساس برابر ناپولی فکر کنیم. بازی بسیار حساس و پرهیجانی پیش رو داریم. درست است که سه امتیاز این دیدار بسیار حیاتی است اما نمی تواند تکلیف تیم قهرمان را مشخص کند. بعد از این بازی، 13 هفته دیگر باقی می ماند و هنوز زود است درباره قهرمانی سخن به میان آوریم.

 

سرمربی یوونتوس ادامه داد: در غیاب ماریو مانژوکیچ، کارمان سخت شده بود. متاسفانه جورجیو کیه‌لینی را هم به خاطر آسیب دیدگی از دست دادیم. در شرایط کنونی، کسب پیروزی سخت است. هرچه به هفته های پایانی فصل نزدیک می شویم، شرایط برای پیروزی سخت تر هم می شود اما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا در دیدارهای آینده هم خوب ظاهر شویم. مهم این است که پیروز این بازی شدیم. اکنون باید به خوبی خود را آماده دیدار حساس برابر ناپولی کنیم.

ایسنا