انریکه: دادگاهی شدن نیمار روی او تاثیر نخواهد گذاشت

سرمربی بارسلونا معتقد است حضور نیمار در دادگاه روی بازی او تاثیر نخواهد گذاشت.

http://media.isna.ir/content/1453528320023_1453476487_486741_1453476561_noticia_grande.jpg/4

 

به گزارش ایسنا، بارسلونا چهارشنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری میزبان والنسیا است. لوییس انریکه در نشست خبری پیش از بازی گفت: می دانیم که بازی در مرحله نیمه نهایی برگزار می‌شود و جذاب خواهد بود. والنسیا ما را دچار مشکل خواهد کرد. در زمان هدایت نونو این اتفاق افتاد. آنها توانایی فنی قابل توجهی دارند. بازی سخت و پیچیده‌ای خواهد شد. مشتاق ارائه بازی خوب و صعود به فینال هستیم اما از سختی آن نیز آگاهیم.

 

سرمربی بارسلونا در ادامه افزود: هدف ما کسب پیروزی در بازی فردا است. سپس به برد در بازی برگشت می اندیشیم بدین نحو برای بازی های حذفی برنامه ریزی می کنیم تا دچار مشکل نشویم. والنسیا قبلا برابر ما دفاعی و بسته بازی کرد و روی ضدحملات کار کرد. بازی‌ای ارائه دادند که توانایی آن را داشتند. اکنون تیم تحت هدایت گری نویل نسبت گذشته متفاوت بازی می کند.

 

بارسلونا در فصل نقل و انتقالات زمستانی بازیکنی جذب نکرد. انریکه در این باره گفت: این موضوع باعث ضعف ما نخواهد شد. تفکر باشگاه متفاوت بود و ما همیشه به فکر تقویت تیم هستیم. از طرفی قهرمان تمام مسابقات هستیم و باید از آن دفاع کنیم و با این هدف به کار خود ادامه دهیم. در شرایط خوبی به سر می بریم.

 

سرمربی اسپانیایی معتقد است دادگاهی شدن نیمار روی این بازیکن تاثیرگذار نخواهد بود. انریکه در این رابطه افزود: یک سال است که درگیر این موضوع است. این قضیه ربطی به فوتبال ندارد و به موقع حل خواهد شد.

 

انریکه درباره امضای قرارداد پپ گواردیولا با منچسترسیتی اظهار کرد: از این اتفاق خوشحال شدم. به عنوان کسی که فوتبال را دوست دارد و دوست پپ است باید بگویم باشگاه دوران خوشی را با او تجربه کرد. باید ببینیم ایده او در کشوری که این نوع بازی در آن معمول نیست چگونه به اجرا در خواهد آمد اما حتما موفق خواهد بود.

ایسنا