تي شرت عشق

 

تي شرت  عشق

+

همراه با كتاب رمز و راز شيك پوشيدن

 شيك و زيبا شويد! 

حتما بايد اين تي شرت را امتحان كنند.

فقط رنگ سفيد موجود مي باشد

فوق العاده شيك و زيبا

يك مدل فوق العاده مناسب براي پسران امروزي

شيك بپوشيد

قابل ست كردن با لباس هاي اسپرت

مكمل زيبايي و جذابيت شما

سايز مورد نظر خود را در قسمت پيغام خريد بنويسيد

قيمت : 32,000 تومان

خريد پستي           خريد پستي

اگر چه تعريف دقيق كلمه «عشق» كار بسيار سختي است و مستلزم بحث‌هاي طولاني و دقيق است، اما جنبه‌هاي گوناگون آن را مي‌توان از طريق بررسي چيزهايي كه «عشق» يا عاشقانه «نيستند» تشريح كرد. عشق به عنوان يك احساس مثبت (وشكل بسيار قوي «دوست داشتن») معمولا درنقطه مقابل تنفر (يا بي احساسي محض) قرار مي‌گيرد و در صورتي كه درآن عامل ميل جنسي كمرنگ باشد و يك شكل خالص و محض رابطه رمانتيك را متضمن باشد،

 با كلمه شهوت قابل قياس است؛ عشق در صورتي كه يك رابطه بين فرد وديگر افراد را توصيف كند كه درآن زمزمه‌هاي رمانتيك زيادي وجود دارد در مقابل دوستي و رفاقت قرار مي‌گيرد ؛ با وجود آنكه در برخي از تعاريف «عشق» بروجود رابطه دوستانه بين دو نفر در بافت‌هاي خاص تاكيد دارد.

يك مدل فوق العاده جذاب براي  آقايوني كه

مي خوان يك خريد راحت را امتحان كنند

قيمت : 32,000 تومان

خريد پستي           خريد پستي

«عشق» در معناي عام خود بيشتر به وجود رابطه دوستانه بين دونفر دلالت دارد. عشق معمولا نوعي توجه واهميت دادن به يك شخص يا شيء است كه حتي گاهي اين عشق محدود به خود نمي‌ شود (مفهوم خودشيفتگي). با اين وجود در مورد مفهوم عشق نظرات متفاوتي وجود دارد. عده‌اي وجود عشق را نفي مي‌كنند. عده‌اي هم آنرا يك مفهوم انتزاعي جديد مي‌دانند و تاريخ «ورود» اين واژه به زبان انسان‌ها و در واقع اختراع آن را طي قرون وسطي يا اندكي پس از آن مي‌دانند كه اين نظر با گنجينه باستاني موجود در زمينه عشق و شاعري در تضاد است. عده ديگري هم مي‌گويند كه عشق وجود دارد و يك مفهوم انتزاعي هم نيست، اما نمي‌توان آن را تعريف كرد و در واقع كميتي معنوي و متافيزيك است. برخي از روان‌شناسان اعتقاد دارند كه عشق عمل به عاريه سپردن «مرزهاي خودي» يا «حب نفس » به ديگران است. عده‌اي هم سعي دارند عشق را از طريق جلوه‌هاي آن در زندگي امروزي تعريف نمايند.

قيمت : 32,000 تومان

خريد پستي           خريد پستي

فقط رنگ سفيد موجود مي باشد

سايز مورد نظر خود را در قسمت پيغام خريد بنويسيد

هديه اي مناسب براي آنكه دوستش داريد.....

آخرين چيزي كه براي جذابيت نياز داريد.

تفاوت‌هاي فرهنگي ميان كشورها و اقوام مختلف امكان دستيابي به يك معناي عمومي و فراگير درمورد كلمه عشق را تقريبا ناممكن ساخته‌است. در توصيف كلمه عشق ممكن است عشق به يك نفس يا عقيده، عشق به يك قانون يا موسسه، عشق به جسم (بدن)، عشق به طبيعت، عشق به غذا، عشق به پول، عشق به آموختن، عشق به قدرت، عشق به شهوت، و يا عشق به انواع مفاهيم ديگر مد نظر باشد و افراد مختلف براي افراد و چيزهاي مختلف درجه دوست داشتن متفاوتي را بروز مي‌دهند.

قيمت : 32,000 تومان

خريد پستي           خريد پستي

 عشق مفهومي انتزاعي است كه تجربه كردن آن بسيار ساده تر از توصيفش است. به علت پيچيدگي مفهوم عشق و انتزاعي بودن آن معمولا بحث درمورد آن به كليشه‌هاي ذهني خلاصه مي‌شود و درمورد اين كلمه ضرب المثل‌هاي زيادي وجود دارد، از گفته ويرژيل يعني «عشق همه جا را تسخير مي‌كند» گرفته تا آواز گروه بيتلز يعني «همه چيزي كه به آن احتياج داري عشق است». برتراند راسل عشق را يك «ارزش مطلق» مي‌داند كه در برابر ارزش نسبي قرار دارد.