خاوی مارتینس هم آسیب دید

ستاره اسپانیایی بایرن مونیخ در دیدار برابر هوفنهایم آسیب دید و پیش بینی شده چند هفته‌ای دور از میادین باشد.

 

http://media.isna.ir/content/1454309091315_534x353xJavi-Martinez-Bayern-Monaco-534x353.jpg.pagespeed.ic.QZ0rYx2zDi.jpg/4

به نقل از رویترز، بدبیاری‌های بایرن مونیخ در فصل جاری ادامه دارد. بازیکنان زیادی از این تیم آلمانی مصدوم می شوند و همین باعث شد تا شاگردان پپ گواردیولا در ادامه فصل به مشکل بخورند.

 

هفته قبل نیز ژروم بواتنگ، ستاره کلیدی بایرن در خط دفاعی با آسیب دیدگی مواجه شد و اکنون نوبت به خاوی مارتینس اسپانیایی رسیده است. از او به عنوان جانشین بواتنگ در خط دفاعی نام برده می‌شد.

 

بایرن مونیخ در هفته نوزدهم بوندسلیگا موفق شد با دو گل، هوفنهایم را از پیش رو بردارد. مارتینس که در این دیدار در پست بواتنگ بازی می کرد، با آسیب دیدگی مواجه شد. ماتیاس سامر، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ درباره آسیب دیدگی این ستاره تیمش گفت: متاسفانه مارتینس هم با آسیب دیدگی مواجه شد. وضعیت او وخیم نیست اما پیش بینی می شود چند هفته‌ای دور از میادین باشد. البته باید بگویم بایرن به دنبال انتخاب جانشین برای او و بواتنگ نیست چراکه معمولا در فصل جابه‌جایی زمستانی، باشگاه ها بازیکنان بزرگ خود را حفظ می کنند.

 

خود مارتینس هم بعد از آسیب دیدگی در توییترش نوشت: از هواداران می خواهم زیاد نگران نباشند شرایطم تا حدودی خوب است و به زودی به میادین بازمی‌گردم.

ایسنا