نگاهی به تیتر نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا

پیروزی پرگل رئال مادرید برابر اسپانیول از عنوان های مهم روزنامه های ورزشی اسپانیا است.

 

  هفته بیست و دوم لالیگا یک شنبه پیگیری شد که در مهمترین دیدار، رئال مادرید موفق به شکست اسپانیول شد.

http://media.isna.ir/content/1454314384579_14542885877894.jpg/4

 

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به پیروزی رئال مادرید برابر اسپانیول اختصاص دارد. مادرید با 6 گل تیم کاتالانی را شکست داد. کریستیانو رونالدو هت تریک کرد و در کنار لوییس سوارس، در صدر جدول برترین گلزنان لالیگا قرار گرفت. او با گلزنی‌اش، منتقدین را به سکوت واداشت. لوکا مودریچ، کریم بنزما و خامس رودریگس هم بازی درخشانی ارائه دادند. بنزما و خامس، دیگر گل های مادرید را به ثمر رساندند.

سخنان رونالدو از عناوین این نشریه است. مهاجم رئال مادرید گفت: باید بیشتر کار کنیم چون پیش فصل خوبی نداشتیم.

این روزنامه به راسل و جوزپ ماریا بارتومئو اشاره کرد. رییس پیشین بارسلونا و رییس کنونی این باشگاه درباره انتقال نیمار، امروز در دادگاه حاضر می شوند و فردا نوبت نیمار است.

این نشریه به دیدارهای لالیگا اشاره کرد. والنسیا با یک گل مغلوب اسپورتینگ خیخون شد، سویا سه بر یک لوانته را شکست داد و لاس پالماس دو بر یک برابر سلتاویگو پیروز شد. در آخرین دیدار هفته، امشب دپورتیوو لاکرونیا به مصاف رایوووایکانو می رود.

شکست اسپانیا برابر آلمان در فینال قهرمانی هندبال اروپا از عناوین این روزنامه است. این دیدار 24 بر 17 به پایان رسید و اسپانیایی ها علاوه بر از دست دادن مدال طلا از صعود مستقیم به المپیک بازماندند.

 

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به رونالدینیو اختصاص دارد. مهاجم پیشین بارسلونا برای شرکت در جشن صد و دهمین سالگرد تاسیس این نشریه به این شهر سفر کرده است. او گفت: در خانه هستم. خیلی دوست دارم لیونل مسی، نیمار، آندرس اینیستا را ببینم. اینجا همیشه با من خوب رفتار کردند.

این نشریه به بسته شدن نقل و انتقالات زمستانی در این روز اشاره دارد.

قهرمانی نواک جوکوویج در اوپن استرالیا از عناوین این روزنامه است. او دیروز با شکست اندی ماری ششمین قهرمانی‌اش را در استرالیا جشن گرفت و به رکورد روی امرسون رسید.

 

آس

تیتر نخست این روزنامه به پیروزی رئال مادرید اختصاص دارد. زین الدین زیدان، سرمربی رئال پس از بازی گفت: قهرمانی درلالیگا سخت است اما فتح آن غیرممکن نیست.

این نشریه به دوری یک ماه و نیمه آگوستو فرناندس، بازیکن اتلتیکو مادرید از میادین اشاره کرد.

 

ایسنا