مربی قایقرانی بانوان: امیرشقاقی قایقرانان را کوچک می‌کرد

مربی قایقرانی بانوان گفت: بچه‌ها با نایب رییس بانوان هم کمی مشکل دارند چرا که امیرشقاقی بچه‌ها را کوچک می‌کند.

http://media.isna.ir/content/abdolvahed+mirzazadeh-18-53.jpg/4

 

آرزو پاسلار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره علت قبول نکردن مربی‌گری تیم ملی آب‌های آرام بانوان، گفت: آقای امینی و مرادی با من تماس گرفتند که به عنوان مربی در تیم فعالیت کنم اما شرایط فراهم نبود و نتوانستم با شرایط کنار بیایم. الان هم از کسی گلایه ندارم چرا که خودم نخواستم. از نظر روحی با کادر سازگاری نداشتم و نتوانستم مربیگری را قبول کنم.

 

پاسلار درباره مشکلات برخی قایقرانان با کادر تیم ملی گفت: اینکه مربی تیم ملی درباره رکورد بچه‌ها در قهرمانی آسیا صحبت کرده و اظهارنظر کرده باید بگویم که او یکی دو سال است که مربی شده است و باید بداند که آب و هوای اندونزی تاثیر زیادی در نتایج داشت و کار به جایی رسید که قرار بود مسابقه کسب سهمیه المپیک کنسل شود. وقتی هشت قایقران خوب نسبت به کادرفنی انتقاد دارند پس مشکلی وجود دارد. ملی‌پوشان نمی‌گویند مربی خارجی بیاید و با کسی مشکل ندارند. مثلا آقای اقلیمی مربی خوبی است.

 

او درباره اینکه گفته می‌شود سیما عروجی سنش کم است، گفت: او خودش قایقران بوده و اینکه به یک باره مربی شده نکته جالی نیست. اینکه گفته می‌شود بچه‌ها قبلا اعتراض نکردند و به یک باره تصمیم به غیبت از اردو گرفتند صحیح نیست چرا که بچه‌ها قبلا هم اعتراض کرده بودند. به نظرم این مشکل باید با صحبت میان فدراسیون و بچه‌ها حل شود. بچه‌ها اصلا برایشان مهم نیست مربی خارجی است یا ایرانی. اینها نمی‌خواهند از لحاظ روحی تحت فشار باشند چرا که آنها از لحاظ روحی مشکل دارند.

 

پاسلار در پایان گفت: ملی‌پوشان با نایب رییس بانوان هم کمی مشکل دارند و امیر شقاقی بچه‌ها را کوچک می‌کرد. البته آقای مرادی و امینی به بچه‌ها اهمیت می‌دهند.

ایسنا