رومنیگه: بایرن به دنبال رکوردزنی است

رییس اجرایی باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد این تیم در فصل جاری به دنبال رکوردزنی است.

 

http://media.isna.ir/content/1429686012684_2140008626-karl-heinz-rummenigge-65rwWUkyef.jpg/4

به نقل از یورو اسپورت، بعد از آسیب دیدگی شدید ژروم بواتنگ انتظار می رفت بایرن مونیخ در زمستان، جایگزینی شایسته برای او پیدا کند و حتی رسانه های آلمانی از اسم چند مدافع خوب هم سخن به میان آوردند اما کارل هاینس رومنیگه تاکید کرد پرونده نقل و انتقال‌های زمستانی برای تیمش بسته شده است.

 

او در این مورد گفت: بواتنگ بازیکن کلیدی و تاثیرگذار برای ما به شمار می آید. درست است آسیب دیدگی او طولانی مدت است ولی ما به دنبال خرید جایگزین او نیستیم. در زمستان امکان جذب بازیکنان بزرگ وجود ندارد. تیم های بزرگ و کوچک فوتبال اروپا دوست ندارند در زمستان بازیکنان تاثیرگذار و خوب‌شان را از دست بدهند. به همین خاطر است که نمی توانیم جانشینی شایسته برای بواتنگ انتخاب کنیم.

 

رومنیگه درباره این سوال که چه بازیکنی جایگزین بواتنگ خواهد شد نیز گفت: یواخیم لوو در تیم ملی فوتبال آلمان اعلام کرد هولگر بدشتوبر، بهترین جایگزین برای بواتنگ است و ما هم چنین نظری داریم. درست است بدشتوبر مدت ها دور از میادین بود اما او اگر آماده باشد، بازیکن بسیار خوبی است و می تواند جایگزینی شایسته برای بواتنگ باشد.

 

رییس اجرایی بایرن مونیخ در ادامه درباره شرایط تیمش در فصل جاری نیز اظهار کرد: بایرن خوشبختانه شرایط خوبی دارد. در بوندسلیگا در صدر جدول قرار داریم و شانس نخست کسب عنوان قهرمانی هستیم. می خواهیم چهارمین قهرمانی پیاپی‌مان را بدست آوریم تا رکوردی دست نیافتنی را به جای بگذاریم و به نخستین تیمی تبدیل شویم که چهار قهرمانی پیاپی را در بوندسلیگا تجربه کرده است.

ایسنا