جان اسنو روح خود را به شیطان می‌فروشد

ستاره سریال «بازی تاج و تخت» با نمایش «دکتر فاستوس» در وست‌اند لندن به صحنه خواهد رفت.

کیت هرینگتون که بیشتر برای بازی نقش جان اسنو در سریال «بازی تاج و تخت» شناخته می‌شود، نقش اصلی نمایش کریستوفر مارلو نمایشنامه‌نویس مشهور قرن شانزدهم میلادی انگلستان را بازی خواهد کرد.

این بازیگر با اشاره به فریبندگی موضوع، این نمایش را سیاه و بامزه دانست. این نمایش از ماه آوریل در تئاتر دوک یورک به صحنه خواهد رفت و کارگردانی آن را جیمی لوید برعهده دارد.

«دکتر فاستوس» داستان مردی است که روح خود را در قبال دریافت پودری جادویی به شیطان می‌فروشد.

هرینگتون در این باره به بی‌بی‌سی گفت : «من او را شعبده‌بازی همانند دیوید کاپرفیلد یا دیوید بلین می‌بینم.» او در ادامه افزود : «برای آماده‌سازی یکی از دوستان قدیمی مرا با فنون شعبده‌بازی آشنا می‌کند. این نمایش شامل عناصر شگفت‌انگیزی خواهد بود. پشت آن تا اندازه‌ای تاثیرات دیوید لینچ وجود دارد. چیزهایی که تماشاگر را به وجد می‌آورد.»

بازیگر «سایلنت هیل : مکاشفات» گفت که احتمالا در این نمایش نقش مفیستوفلس را یک زن بازی خواهد کرد، اما هنوز بازیگری برای بازی در این نقش مشخص نشده است.

هرینگتون که آخرین بار سال 2010 در نمایشنامه‌ای اثر لارا وید بازی کرده، پس از اینکه با بازی نقش جان اسنو در فصل پنجم «بازی تاج و تخت» به شهرت رسید، همواره دنبال فرصتی مناسب برای حضور بر صحنه تئاتر در لندن بوده است.

او در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت جان اسنو در «بازی تاج و تخت» تماشاگران را ترغیب کرد که جواب سوالات خود را با تماشای سریال پیدا کنند. او در این باره گفت : «هر چه که در فصل بعدی اتفاق می‌افتد بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. اما متاسفم جان اسنو مرده است. به نظر من اینکه هواداران آینده سریال را پیش‌بینی کنند خیلی خوب است، اما آنها نباید به هیچ چیزی امید داشته باشند زیرا «بازی تاج و تخت» استاد از بین بردن امید است.»


خبرآنلاین

منبع : بی‌بی‌سی / 26 ژانویه