کلوپ: از کسب سه امتیاز خوشحالم

سرمربی لیورپول از پیروزی تیمش در لحظات پایانی خوشحال است.

 

http://media.isna.ir/content/1445839615390_Jurgen-Klopp-614574.jpg/4

به نقل از اسکای اسپورتس، لیورپول در هفته‌ بیست و سوم لیگ برتر انگلیس در دقایق پایانی برابر نوریچ پیروز شد. این دیدار پرگل، پنج بر چهار به نفع شاگردان یورگن کلوپ تمام شد.

 

روبرتو فیرمینو (دو بار)، جردن هندرسون، جیمز میلر و آدام لانانا گل‌های لیورپول را به ثمر رساندند.

 

کلوپ پس از پایان بازی گفت: اشتباه‌های زیادی داشتیم. اگر شما پنج بر چهار پیروز شوید، خاطره خوشی را به ثبت خواهید رساند اما به نظر من این‌چنین نیست.

 

چهار گل از ضربات کاشته دریافت کردیم. گاهی اتفاقات این‌چنینی می افتد. در زندگی نیز اگر یک مشکل را حل کردید، مشکل بعدی پیش‌رویتان قرار خواهد گرفت. البته در دفاع نسبت به حریف بهتر بودیم.

 

سرمربی لیورپول در ادامه افزود: بدون شک از این شرایط راضی و خوشحال نیستم اما از کسب سه امتیاز خوشحال شدیم. تساوی می‌توانست نتیجه‌ عادلانه‌ای برای هر دو تیم باشد.

 

لانانا پس از به ثمر رساندن گل پیروزی تیمش، به سمت نیمکت رفت و در شادی پس از گلش، عینک کلوپ را شکست. کلوپ در این‌باره گفت: در آن لحظه چیزی نمی‌دیدم. همیشه یک عینک دیگر همراهم دارم اما نتوانستم آن را پیدا کنم. خیلی سخت است بدون عینک دیگر عینک خود را پیدا کنید.

 

او در پایان گفت: زمانی که برای اولین بار به همراه دورتموند، بایرن مونیخ را شکست دادیم، نوری شاهین، عینک من را شکست. امروز نیز آدام این کار را کرد.

 

ایسنا