الناز کمپانی: رکورد ایران را زدم اما اصلا راضی نیستم

رکورددار دوی 60 متر بامانع ایران گفت: با وجود اینکه موفق شدم رکورد ایران را جابه‌جا کنم اما از زمانی که بر جای گذاشتم راضی نیستم چرا که می‌توانستم رکورد بهتری را بزنم.

http://media.isna.ir/content/1453618624916_635856900538364981.jpg/4

 

الناز کمپانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا درباره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور گفت: به دلیل اینکه رقابت‌های قهرمانی کشور هیچ زمانی برگزار نمی‌شد به همین دلیل در اولین اردو از همه شهرها دوومیدانی کاران به این رقابت‌ها آمده بودند. در سال‌ها و مسابقه‌های گذشته در هر ماده تعداد دسته‌ها بسیار کم بود اما در این دوره به دلیل تعداد زیاد ورزشکاران تعداد دسته‌ها هم بیشتر بود که این اتفاق بسیار خوبی بود.

 

کمپانی در ادامه درباره رکوردشکنی دوباره خود در دوی 60 متر بامانع گفت: با وجود رکورد زدن باز هم آنچه که می‌خواستم نشد. رکورد ایران را دو صدم ثانیه ارتقا دادم اما نه من و نه مربی‌ام راضی نیستیم چرا که می‌توانستم رکورد بهتری را بزنم. قبل از آغاز مسابقه باید تپانچه چک شود اما این اتفاق رخ نداده بود و در زمان آغاز مسابقه تمرکز بچه‌ها بر هم می‌خورد و این باعث شد از نظر آمادگی دچار مشکل شوم و نتوانم رکورد مد نظرم را بزنم.

 

او در ادامه افزود: من دو سال پیش در رقابت‌های داخل سالن شرکت کردم و بعد از آن دیگر در این رقابت‌ها حاضر نبودم. دو سال پیش هم رکورد ایران را زدم و این بار هم این اتفاق افتاد و تقریبا در هر مسابقه‌ای که شرکت کردم موفق به ارتقای رکورد خودم شدم.

 

کمپانی درباره سطح رقابت‌ها گفت: چند نفر موفق شدند رکورد ایران را جابه‌جا کنند و به رکورد ورودی آسیا برسند که این برای فدراسیون راضی کننده بود. البته فدراسیون برای حضور برخی افرادی که نتوانستند ورودی بیاورند در قهرمانی آسیا تدابیری اندیشیده است.

ایسنا